Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Süper ! saglikli yasam gunleri gunlugum..
 Cmt 07 Şub, 2009 02:29
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba Arkadaslar,

27 yasindayim ve dunyalar guzeli iki kiz annesiyim. Ilk hamileligimde 25 kilo alip dogumu takip eden bir yilin sonunda eski kiloma donmustum. Ikinci hamileligimin uzerinden 9 ay gecti ve benim hala kaybetmem gereken 8 kilo var. Amerika da yasiyoruz. Tr ye yazin seyahat var. O yuzden bukez zayiflama isini sansa birakmayip kendimi takip ve kontrol etmeyi planliyorum. O yuzden bu sayfayi actim. Manevi destek ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Belirli bir diyet uygulamayacagim. Zaten hali hazirda bebegimi emziriyorum. Sadece ekstra kalori iceren ve esimle muptelasi oldugumuz, her aksam allah in emri gibi hic aksatmadan yedigimiz cikolata gofret halley cokonat dondurma vs ye bir sure ara verecegim. 3 ay sonunda hedefim olan 57 kiloya donmek istiyorum. insallah da basaracagim. Buraya haftalik olarak kilomu update edecegim. Ocak in basinda birakmistim junk foodlari ve bir hafta icinde vucudum soka girip 67.8 den 65.0 a dustum. Sanirim onumuzdeki pazartesi tartildigimda bu kadar hizli gitmemis olacaklar sevgili kilolarim. Yavas yavas vedalasacaklar benimle. Aslinda tombisligi seviyorum ama kiyafetlerime girmek istiyorum.

Hepinize sevgiler..

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 09 Şub, 2009 19:55
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Uzun uzun yazmistim ama tek bir hareket aldi goturdu bir haftalik nefis terbiyesi macerami. Ozet olarak, arada kacamak yapip dondurma, cikolata yesem de, 600 gram verip 64.4 e dusmusum. Cooookkkkkkkkkkkkkkkk mutluyum. bu rakam goze az gorunebilir ama benim icin ideal. Cunku yavas yavas ve emin adimlarla hedefe ilerlemeyi planliyorum. Bu gidisler mayis basinda ideal kiloma kavusmus olacagim. Simdi kendimi odullendirmek icin guzel tatli mmmmm bir toblerone yiyecegim. Ardindan da cocuklari arabaya atip, tam gaz mall e gidecgim. Orada bir saat tempolu yuruyus yapacagim. Ve haftaya pazartesiyi iple cekecegim.
Sevgiler

67.800
65.0
64.400
64.0 hedef Razz

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.