Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 slmmmlrr
 Pts 25 Ağu, 2008 12:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bn azrasu uzun zmndr bu sitede dolaşıodum ama uye olmk hç nasip olmamıştı...bugüneymiş..=)
bn 55 kiloyum ama en azndan 52 kilo olmk istiorum ynai syle bi 50 kilo fln olsamda gzl olurdu ama yinede 52 kiloda yeterli bnm içn..=) ama o 3 kiloyu wermk bile okdr gozumde buyuyoki...=( basaramıcam gb gelio o yuzden bu siteye kayıt olup sizden guc almayı denim dedim inş bu üyelik hayrlara weesile olur we su 3 kilodan kolaycaa kurtulabilirimm... Wink
ayrıca sunuda sylemeden yapamıcam butur siteleri nrmlde pk sewmem ama bu site cq farklı burda herkes cq samimi cq sewdim burayıı herkese kolay gelsinn inş herkes bianonce istediği kiloya kolayca ulasrr...Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Ağu, 2008 14:29

hoşgeldin canım.. iltifatların için teşekkür ederiz. Very Happy
ama bu kiloyla biz seni çabuk mezun ederiz. üç kilo nedir ki verirsin hemen?
sen ancak ibret almak için oku bizim siteyi Very Happy

seni sık sık aramızda görmek isteriz Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Ağu, 2008 14:43

yazdıklarını okurken pcmin başında gülücükler saçıyorumm şimdi daha bi ısındım bu siteye yasasın diyet kardeşliği Very Happy
şaka bi yana ciddn inş dediğin gb weririm hmn ama werebilsem bile mezun oldum die bu siteyi bırakmak gb bi durumn oluşcağını hç sanmıorum hp yazılarınızın takipçisi olucam nede olsa onumde daha yaşamam gerekn daha dğrusu yaşamak istediğim kilosuz zayıf bi yaşam wr Wink

buarda bişey srmak istiorum bu bmi(beden kütle indeksi) hakkında bilginiz wrmı yani sizce bmi'nin sonucu ortalama kaç cıksa zayıflar sınıfına girebilir insan??

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Ağu, 2008 16:15

canım br çok sitede onun ölçülerini koyuyorlar. sende bi googleda arattır istersen. Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Ağu, 2008 19:23

BMI, body mass index yani vücut kitle indeksi demek.Kilonuzun boyunuzun karesine oranıdır ve kişinin ideal kilosunun hesaplanmasında bize yardımcı olur.20-25 arasında olmasını isteriz.18 in altı ise zayıflığı ifade eder.Daha fazla bilgi almak istersen www.diyetvesaglik.com dan bakabilirsin.Sevgiler..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 26 Ağu, 2008 08:49

sema hanıum verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederiz. sayenizde doğru kaynaktan bilgi ediniyoruz Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 03 Eyl, 2008 23:54

meraba azrasu bnmdederdim aynı yani bnde 55 kiloyum ama bn daha fazla wermek istiyorum yani bi 10 kilo verip geçen yılki halime kawuşsam yetrrli olucak çünkü bu 10 kiloyu birden 1 yıl içinde aldım yüzüm gözüm her yerim şişti kendimi iğrenç hissediyorum hiç birşey almak giymek istemiyorum dışarı çıkmakta istemiyorum çünkü her gören ne kadar kilo almışsın diyo .Tabi haksızda sayılmazlar çünkü 1-2 yıl öncesine kadar çok çok zayıftım ne olduysa 1 yıl içinde oldu .Başka bi derdimse ablam var bnden 4 yaş büyük ve artık o benden zayıf ondan bile şişman bi kız oldum ilk başlarda annemler gelişme döneminde olduğum için kilo aldığımı söylediler ama sanki git gide dahada alıcakmışım gibime gelio ayrıca ablamda sürekli kilolarımı konu ederek konuşmaya başladı sözde beni gaza getirerek zayıflamamı sağlamak tabi. İşn kötüsü ramazan ayındayız ramazanda ne yazıkki kilo alınır ama verilmez buda işin daha bi kötü yanı ve ramazan bittiğinde 60 kilo olmaktan korkuyorum

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.