Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 bende yeni üyeyim (neden ilk yadığıma kimse cevap yazmadı ya
 Sal 19 Ağu, 2008 19:15
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

büğün üyeoldum ve bişiyler yazdım ama kimse bana cevap yazmamış. ik üyelere böle mi yapıyısunuz.yada ben konu başlığını pek göze carpacak şekilde yazmadım.

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 21:08

Canısı7172,
Seni biraz kızgın gördümSmile)) Sakın alınma. Bazen hepimizde bir üşengeçlik oluyor. Herkes kendi kilolarının derdine düşmüş durumda sanırım. Sakın üzülme insanlar sana bir şey yazmadı diye.
Bana anlatmak ister misin? Belki ben sana biraz destek olabilirim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 21:39

ya ne bileyim hiç kimse yazmamış ede ya.ben de siteyi misafir olarak ziyaret ediyordum. sonra bugün üye oldum. ben de zayıflamak istiyorum ama bi türlü ceseret bulamıyorum kendimde.78 kiloyum.3 sene önce diyetisyene gittim.14 kilo verdim. ama fazlasıyla aldımm.7 kiloydum diyetisyene gittiğimde.layt ürünlerle ve her şeyi tartarak yediğim için verdim 14 kilo şimdi veremiyyorum.ceseretim yok.napcam bilmiyorum.burda başarı hikayelerini okoyunca azi geldi ama nasıl yapmcam bilmiyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 21:42

eda her p.tesi diyete başlıyorum sonra öğlen aman ne olcak diye bozuyorum.sonra öbür pazertesiye belki 1 kilo almışolarak başıyorum pazertesiye.msn adresin varmı eda.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 22:09

canısı7172 bende öyleydim ama bu forum sayesinde güvenim yerine geldi motive oldum sende önce beynini hazırla buna kendini engelle herşeyden ye ama az öpüyorum canım Smile

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 23:02

Canısı,
Sana özel mesaj gönderdim. MSN adresimi de oraya yazdım. Bak GAmpili ne güzel diyor. En önemli şey kendimize güvenmek sanırım. Biz kendimize inanmıyorsak bize hç kimse inanmıyor maalesef. Hep bir yerlerde hata yapıyoruz ki hala üstümüzdeki yüklerden kurtulamıyoruz; ama bir yolunu bulmak zorundayız.
Sevgilerimle

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 08:51

canısı merhaba hoşgeldin,
eda sitemizin haleti ruhiyesini süper anlatmış sana. hepimiz diyet yapmaya çalışna insanlarız. yaptıklarımızı yazıyoruz buraya motive oluyoruz. bu arada 2009 bizim süper dönüşüm yılımız. sende hazırlanmaya bak. Smile msn adreslerimizi kaydettiğimiz bölümler var oradan hepimize ulaşabilirsin Smile
kendine iyi bak görüşürüz canım...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 12:01

edacım ekledim msn adresini.sağol canım ilgin için. özelden nasıl mesaj yazılır bilmiyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 12:08

canısı7172 mesaj göndereceğin kişinin ismine tıkla ve acılan sayfada kişisel mesaj gönderi görüceksin,kolay gelsin Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.