Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Hehehe ! Ben geldiiimmm
Pts 18 Ağu, 2008 11:00

Pts 18 Ağu, 2008 21:11
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır misafir olarak siteyi okuyordum Cool ama dayanamadım bende katıldım aranıza sitenin diyetime sarılmamda rolü çok büyük 3 günde 2 kilo verebilmenin sevinciyle sizlere yazıyorum çoookkkk teşekkür ederiiiimmmm Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 00:20

hoşgeldinn Smile bende yeniyim ben 3 günde 1 kilo verdim Smile yupppiiii,hep destek olalım birbirimize böyle Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 15:25

evet Smile sana tavsiyem gold'cum form çay iç çok iyi geliyoo Smile hadi bu istediğimiz hiç bitmesin Smile)

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 15:28

hoşgeldin gampili naber nasıl gidiyor bakalım? çay tarifi iyi ama sevmeyenler ne yapacak ya Sad diyetlerde en çok bu çayları sevmiyom ben Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 20:31

y_konya'cım çok iyi gidiyodu taaki bugün annem patlıcanlı pilav yapana kadar... Sad
1 kase yedim ama artık napiimm 2 gün çok dikkat edeceğim. çayı sevmemene gelince bende sevmiyorum ama kilolardan kurtulmak için iyice bardakta demlenmesini bekliyorum soğuyana kadar sonra 1 dikişte içiyorum böylece acı çekmemiş ve çayımı içmiş oluyorum inanın çaysız kilo veremiyorum. çok denedim ne zaman form çay içsem vermeye başlıyorum kiloları. ama azimliyim 2 ay sonra nişanım var 2 beden küçük aldım elbisemi kesinlikle vermek zorundayım! kendimi bu şekilde mecbur etmiş oluyorum 2 ayda 15 kg vereceğim tabiki yardımlarınızla Smile daha önce 25 kilo verdim ama 20 kilom daha var hadi arkadaşlar başarıcaz ve bizde zayıf olucaazzz Smile Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 22:40

gampiliiii Smile aman dikkattt patlıcanlı pilav düşmannn bize Smile şaka bi kenara bazen böyle şeyler gerekiyor tamamen hayattan kendimizi soyutlamıycaz,oturup bir koca tabak yemedikten sonra sorun olarak görmüyorum ben bunları Smile Caya gelince mesajını daha yeni gördüm o yüzden yarın koşa koşa gidip alıyorum şekerim,buarada bugün yürüyüşe cıkamadım,cok pişmanım,ama yarın daha fazla yürüycem Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 08:57

anammmm gampilinin nişanı varmış!!! gampili için acil durum ilan edelim!!! lafımızla sözümüzle birden zayıflatalım Very Happy Very Happy
canım benim hayırlı uğurlu olsun inşallah birden zayıflarsın. çıtır gelin olursun Smile
aman canım ya bi tabak pilavdan bişey olmaz takma kafana... akşam yaparsın sporunu adı bile kalmaz şekerim Very Happy
ya pilav demişken aklıma geldi malum işyerlerinde haftanın 3 günü pilav çıkar. acaba bir porsiyn pilav mı iyi 2 dilim ekmek mi?? kalori olarak aynı diye biliyorum ben..

bu arada çayı deneyecem bugün kızlar. son durumumu akşam yazarım inşallah. Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 08:59

goldcum günaydın??? nasıl gidiyor??? yürüyüş demişssin no problem hallederiz Very Happy Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 11:00

arkadaşlar bu form çayı doğadan formmu. günde kaçtane içiyorsunuz bide.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 11:40

cok iyi gidiyor y_konya'cım Smile güne mutlu uyanmak buymuş,ağır hantal hissetmiyorum artık kendimi-ki hala ağır ve hantalım kabul ama Very Happy bugün alıverişe cıkıcam ve kendime yeni ciciler alıcam Smile bir beden dahi olsa kücügünü alabilmek cok mutlu ediyor insanı,harikaaaaa Smile
Acil durum operasyonu baslatalım Gampili icinnnnn Smile ne kadar kalmış nişana?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.