Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 merhaba kilolarla savaşmaya bende varım
 Pzr 10 Ağu, 2008 15:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar. bende bugün başladım diyete inşallah başarırım. çok defalar denesemde,10kg verip 15 kg olarak bana geri döndü artık bunaldım sıkıldım yeter artık diyip bugün sil baştana başladım. evlenirken 63 kg idim. bir sene sonra hamile kaldım ve 103 g doğuma gittim. doğumdan sonra eve gelince 92 olduğumu gördüm 3 senedir mücadele ediyorum diyetler sporlar kendi kendime ancak 80 e düşebildim ama benm istediğim bu değildi .eşimde artık bu halimden menmun değildi en çokta bu beni kahrediyordu.artık onakendimi ıspatlamak istiyorum hernekadar o bana başaramazsın gözüyle baksda ben bunu başaracağıma inanıyorum. şuan 88 kgum 1.65 boyundayım hedefim ise 65 allahım ogünü göster bana inşallah..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 11 Ağu, 2008 08:10

inşallah canım... hoşgeldin aramıza.....
diyet mi yapacaksın, diyetsiz klaıcı zayıflama mı uygulayacaksın?????????
hepimize kolay gelsin Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 11 Ağu, 2008 11:37

hobulduk canım slm verdiğinize sevindim .en azındasn burda yanlız olmadığımı gördüm...ewt dünden itibaren başaldım ama diyet kelimesinden nefret ediyorum .sağlıklı yaşmaya diyelim ,yoksa diyet kelimesi bana ters tepki yapıyor. yarı yolda bıtkınlık veriyor...dünden bugüne 600gr gitmiş bile kolay gelsin hepimize.....

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 11 Ağu, 2008 19:46

hoşgeldin aleyna aramıza...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.