Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Soru yardımlarınızı bekliyorum
 Pzr 10 Ağu, 2008 12:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

slm arkadaşlar bende taze üyelerinizdenim. tesadüfen keşfettim bu siteyi. arkadaşlar çocukluğumdan beri fazla kilolarımla boğuşuyorum ve artık yeterrrr diyorum. birçok yöntem denedim ve sonuç hep aynı oldu giden gtti ama 6 aya kalmadan 2 kat geri geldi. şimdi bir daha diyete başladım çünkü sağlığım artık tehlike altında. ben verip almaktan çok sıkıldım ve artık verdiğimi geri almak istemiyorum. arkadaşlar endkronoloji bölümünden bir doktora gittim ve bana 1200 cal 3 ana 3 ara öğünlük diyet ve reductil ilacı verdi. fakat burda birçok kişinin yorumunu okudum ve dkz yide okudum. bunları okuduktan sonra kafam çok karıştı Rolling Eyes kalıcı kilo vermek için acaba sizin tavsiyeleriniz nelerdir Question

Üye
Üye

turkey.gif
 hoşgeldin prety
 Pzr 10 Ağu, 2008 15:36

öncelikle bize kendinden bahsedersen daha ii şekillenirsim kafamızda.yaşın boyun kilon ...alışkanlıkların gibi!
bizlerin burda ki hedefimiz aynı sağlıklı kilomuza gelebilmek.bunu tabiki kendimiz başaracağız.burdan ne sağlayabileceğiz ,tabiki destek.
cevabını bekliyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 11 Ağu, 2008 08:11

kesinlikle simenaya katılıyorummm. arkadaşlar burda devmlı ve düzenli görüşmek için kendinize ait sayfalar acın.. ordan hep sizler tanıyalım hem de yorumlarımızı yapalım olur mu Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 12 Ağu, 2008 12:36

kişisel sayfamızı nereden açacağız y_konya sitede gezindim ama bulamadım.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 12 Ağu, 2008 12:43

canım bölümlerin başında yeni başlık aç yazıyor. oraya tıklarsan yeni başlığın açılmış olur... kolay gelsin Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.