Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 burada nie üyeleri göremiyorum
 Per 07 Ağu, 2008 20:01
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

slm arkadaşlar...
ben simena
üyesi olduğumuz bu site aslında bizim açımızdan çok ii bir terapi yeri olabilir.bunu neden değerlendirmediğimizi anlamış değilim.uzun zamandır böyle bir site arıyordum.burayı da tesadüfen rastladım.yani dememe o kiiii sesimiz çıksın millleeeeeeeeeeeeetttt Exclamation

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 08 Ağu, 2008 09:16

selammmmm canımmmmm. çok bağırdım sesim geldi mi Smile valla ben burda olurum ama gündüzleri akşamları nete giremiyorum
eee anlat bakalım kaç kilosun? nerelsin ne yaparsın??? ben kendimi yasmin başlığında anlattım.sen de ordan oku tanışalım inşallah Smile
sende bırakıp gitme ne olur ne olur Very Happy Very Happy Twisted Evil

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 08 Ağu, 2008 10:28

siteyi ben de takip ediyorum ama cidden kimsenden ses çıkmıyor yaa Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 08 Ağu, 2008 11:42

arkdaşlar biz varız işte açın birer başlık yazışalım orda.. herşeyi devletten beklememek lazım Very Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 08 Ağu, 2008 19:17

sesin gayet ii geliyo yasmincim.ama nedense bi tek ses geliyo. demekki koro falan yok ortada sadece solist var:)
eh buda bir başlangıç ne dersin.biz böle yazışalım taki biri bize katılana kadar.daha öncede dediğim gibi aranan vede hoş bir platform aslında bu site.ama neden hala bi birlik oluşmamış doğrusu buda ilginç....
ben evli 2 çocuk annesiyim.boyum 165 kilom 83 Embarassed
bu kilolarımın hamileliklerimle ilgisi yok.bunlar benim emek emek aldığım kilolarım.bi ara nasılsa gider deyip çok da umursamadım.ama görünen o ki bu kilolara yenileri eklenip duracaktı.kafama elma yada saksı düştü diyelim.bir sabah uyandım ve benim artık bu kilolardan kurtulmam lazım dedim.karalıydımve hala daha kararlıyım.
kilolarım birden gitsin die bi beklentim yok nie mi?şöle bi şapkamızı önümüze koymak gerekirse ben bu kilolarımı bir kaç ayda almadım ki hemen verebileyim .haksızmıyım sizce?bir balonu bile şişrirken büyük bir efor harcıyosunuz üflerken ve bıraktığınmızda balon birden sönüvermiyo...yavaş yavaş oluyo değil mi?onun için bende yavaş yavaş bu yoldayım.yol uzun ihtiyacım olan destek ve umarım sıkıştığım anlarda sizleri yanımda bulabilirim..... Exclamation

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 11 Ağu, 2008 08:17

tabi li bulabilirsin canım.... ben hep burdayım Smile
kesinlikle haklısın simena kiloları yavaç yavaş aldık yavaş yavaş vereceğiz. şahsen ben diyet özürlüyüm. yapamam beceremem ama dkz süper bir şey.
acıkıncqa yiyorsun doyunca kalkıyorsun. en güzel yanı yasak yok dolayısıyla vucudunda seviyor bu hali Smile
ilk başlarda açlığa tokluğa alışmak zor oluyor ama alılınca miden süper oluyor. şişmeler yanmalar falan kalmıyor.
sürekli zinde oluyorsun...
ben dkz uygulamayı tercih ediyorum şimdilik. umarın güzel sonuçlar alırım...
sen ne uygulamayı düşünüyorsun Smile
cümleten kolay gelsin Smile Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 11 Ağu, 2008 11:45

canlarım bende sizin kader akadaşınızım .benide alın yanınıza morele çok ihtiyacım var sık sık yazışalım..ben çok kereler denediysemde istediğim sonuca ulaşamadım . taki bu siteyi görüp tekrar karar verene kadar. umuyorum burdaki arkadaşlık ve motive sayesinde hiç diyetimi bırakmıycam söz veriyorum. size arkadaşlar hadi bakalım hepinize kolay gelsiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn.dünden bugüne 600gr gitti bile...

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 11 Ağu, 2008 17:54

hoşgeldinnnnn aleynacım, kader arkadaşımmm Smile
hep beraber vereceğiz bu kiloarı hiç dert etme sen.... kaç kilosun neler yaparsın??? bi anlat bakalım.. hem şu altıyüz gram nasıl gitmiş anlat bakalım Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 11 Ağu, 2008 20:23

ilk gün sabah kalktım iki bardak su içtim ve bire elma sirkeli ılık su sadece 1 bardak.
KAHVALTI: 1 haşlanmış yumurta,1 porsiyon domates ,salatalık (tarladan yeni gelmiş kütür,kütür)
ÖĞLE:1porsiyon ezo gelin çorba
AKŞAM:1 porsiyon zeytin yağlı taze börülce(susuz yerinden)
bol , bolda su içtim işte bukadar birgünün özeti... Laughing
boy:1,63
kilo:89
hedefim:65
İNŞALLAH BAŞARACAZ HEP BERABER GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN BACILAR

Üye
Üye

turkey.gif
 aleyna ya
 Pts 11 Ağu, 2008 20:41

gayet ii yola devam aleyna

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.