Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 artık bende varım...
 Per 29 May, 2008 22:57
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar.. aslında yabancı sayılmam..çookkk önce bende buradaydım.araya bir sürü sorunlar falan girince giremez oldum..nette gezerken bugğn canım sıkıldı ve birden aklıma geldi..hazır kilolarımıda veremedim zaten bi bakıp çıkayım dedim..ama çıkmak ne mümkün..sizin yazılarınız ben,i aşka getirdi doğrusu..birçok arkadaşın verdim çok mutluyum vs. yazması sanki ben kilo vermişim gibi sevindirdi...dedim neden olmasın çığlık..hadi bugünden itibaren sende başla..bana bu süreçte yardımcı olursanız sevinirim..aslında şunu düşünüyorum hergün buraya yediklerimi yazayım..hem size daha doğrusu kendime hesap vermiş olurum...fena olmaz aslında..görüşmek üzere diyorum..aslında daha yazardım ama çok yorgunum şimdi..bugün denize gittik..eh hayırlısıyla bu yılın ilk deniz sezonunu açmış bulunmaktayım Smile iyi geceler ..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.