Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 ve ve yeni bir gün daha
Pts 19 May, 2008 02:44

Pzr 18 May, 2008 15:44
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

sevgiyle kalın arkadaşlar...

En son gulhan tarafından Pts 07 Tem, 2008 23:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 May, 2008 21:46

. teşekkür ederim kızlar iyiki varsınız

En son gulhan tarafından Pts 07 Tem, 2008 23:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 May, 2008 22:11

Biz tesekkur ederiz:) bugun malesef disari bile cikamadim.. biliyorsun yogun oluyor 2 tarafli oldugu icin gulhancim.. halim kalmadi.. ama yarin yürüyüsüme baslicam:)
Bugunki menum:
sabah 9: yarim domates 4 zeytin 1 karper peynir ceyrek simit 3 dilim salatalik
ogle: semiz otlu salata 1.5 yemek kasigi kıyma biraz beyaz ekmek
ara: yarim su bardagi süt,kakao,azcik kahve icine franbuaz sosu
aksam: 2lahmacun 1 bardak ayran, 1 turk kahvesi, 5 erik
baska birsey yemiyorum doydugumu hissediyorum...
Sebebine gelince...
1-12mayistan beri saatine uyduruyorum ve vucudum buna alisti.. Dedigim gibi ilac saatim geldi deyip yiyiorum yemeklerimi.. Ve arkadaslar gercekten inanmis olmaniz gerekli..
2-Ayrica diet stickerini da yapmak ve hergün siteye gelip ne haltlar yediginizi yazmak inanin rahatlatiyor:)
3-Kendimi halsiz hissetsemde acikma güdüm olmuyor.. ama acikmadim diyelim asla ögünü atlamiyorum.. Yani acikmadim aman yemegim az kilo cekerim tartida demiyorum.. Muhakkak 3 ögünümü yyiyorum ve aralara ya bir kahve ya bir protakal suyu sıkıstırıyorum. Aksam uyurkende rahat uyuyorum.
4- Agustosta arkadasimin dügünü var ve orda 75 kg civarlarda olmak istiyorum.. Ve hoslandigim birkac arkadas var onlarin karsilarina güzel cikmak istiyorm
5-Sevgilim oldugunda ona güzel görünmek istiyorum. Ve magzadaki o güzel elbiseleri giymek istiyorum
6-inanirmisiniz yürümeyi bugun cok özledim..ve eve kapaninca gercekten yemek isteyebiliyor insan.. oyuzden eve kapanmayin cikin oglen iyice yürüyün...
7-capadaki obezite profum demistiki hayat sirf yemek degildir git etrafina bak demisti.. ama gözüm yemekten baska seyi görmüyordu streslerden...artik huzur doluyum.. hafifledim.. ve bu kilolarin gitmesini büyük sabirsizlikla bekliyorum..
Acaba 30 mayista beni hangi kilo bekliyor olucak.. Evdeki tartiya küstüm Smile Zırt pırt cıkıp tartılmıyorum:)
8-Dr Kushanın diyet dergisini aliyorum.. Evet ordaki hatunlar adamlar uzun süredir oraya kapaniyorlar ama bende artik cikip yürüyüslerimi yapiyorum.
9-Vucudu bakılınca sahane diyebilecegim kız arkadasim takıntı yapmıs göbegindeki yaglari söylenip durdum ona pilates cdlerini cektim simdi.Onlarida belki haftasonlari uygularim.. Hayatimi sadece yürümeye ve disariya programladim.. Ve geceleri bir kac muhabbetini sevdigim arkadaslarima..
10-Gulhancim ben bu site sayesinde 10 kgmu atmistim.. cünkü 108 109 lardayken girmistim.. sonra 93 lere inmistim ama saglik problemleriyle tekrar 103 e cikmistim..Artık zayiflama zamani.. Ve birbirimize anlatarak inan güzel seyler bizi bekliyor olacak...
11-Haydi kızlar zayiflama zamanı... Hayatimizi kilonun ellerinden alma zamanı... Güzelligimizi geri kazanma zamanı.. Asla dur durak yok!...

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 May, 2008 22:23

ezgicim dah önce de dediğim gibi gerçekten çok tatlısn Very Happy yemek yeme işini ilaç saatine benzetmeyi bende yaşantıma uygulaamalıyım, gerçekten çok güzel bir yöntem bu. ama bunu yapabilmem iiçin elimde bir listenin olması gerekiyor. birazdan kendime bir liste hazırlayacağım, ilaç alma saati listesini.... her günün sabahı o listeye hangi saatte hangi ilacı alacağımı yazacağım ve bunun dışına çıkmayacağım, çünkü şunu biliyorum ki zamanında alınmayan yada fazla içilen ilaçlar herzaman yarardan çok zarar verir. bu yöntemi şu aandan itibaren uygulayacağım. teşekkür ederim şeker kız candy Smile güzelliklerle kal

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.