Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 TAM 31 KİLO VERDİM AMA DAHA 10 KİLOM VARRR
 Sal 08 Nis, 2008 11:07
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ARKADAŞLAR BAYAĞADIR ARA VERDİM MESAJLARIMA BENDE TAM 103 KİLODAN AMA (EVİMDEKİ TARTIDA 96 GELİYORDUM) ŞİMDİ 71 KİLO GELİYORUM. AMA DAHA 10 KİLOM VAR. BU ARALAR ÇOK BUNALDIM REJİM YAPMAK İSTEMİYORUM BANA MORAL LAZIMMMM ARKADAŞLARI BİLGİLERİNİZE SUNULUR Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 Nis, 2008 09:32

merhaba 31 kg vermek çok güzel bi duygu tebrikler yıldız.evet gercektende moral en büyük destek cidden bende diyet kardeşliğinden alıyorum moral arkadaşların basarılarını okudukca.ama sen zoru basarmıssın baksana 10 kilocuk kalmış Smile
pes etmeeee.basarılar

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 Nis, 2008 11:46

yıldız tebrikler, sen zor kısmını başarmışsın. eminim kalan 10 kiloda bir şekilde gidecektir.
son 10 kiloyu biraz daha uzun sürede hafif bir diyet ve sporun desteği ile de verebilirsin.

31 kiloyu ne kadar zamanda ve neler yaparak verdin ?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 12 Nis, 2008 13:07

merhaba yıldız ve tebrikler 31 kilo çok güzel bunu başarmış olman bile sana büyük moral olmalı bende yeni başladım inş.. başarabilirim ama sen bu 31 kiloyu nasıl nelere dikkat ederek verdin ve ne kadar zamanda cvp verirsen sevinirim yolun dötte üçü gitmiş kendini kasma yavaş yavaş yıldızWink

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.