Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Iıı ! diyet
 Pts 24 Mar, 2008 16:33
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar hepinize merhaba,
Bahar aylarının gelmesi ve yazlık kıyafetlerimin içine giremediğimi farketmemle birlikte diyet yapmaya karar verdim. İki haftadır sabah kepek ekmeği, peynir, domates, salatalık, öğlen ızgara tavuk veya balık veya köfte, akşamları sebze yemeği, ara öğünlerde ise meyve yiyerek son derece sağlıklı olduğunu düşündüğüm bir diyet programı uyguluyorum. Gün içerisinde en az 1,5 litre su ve 4 fincan beşibiryerde çayı içiyorum. Sabahları aç karna 2 tatlı kaşığı elma sirkesi içiyor ve günde yarım saat yürüyüş yapıyorum. 2 haftadır ağzıma şeker sürmedim yani zayıflama programıma harfi harfine uydum ve heyecanla bugünü bekledim. Sonuç ise benim için büyük bir hüsran oldu. 60 kilodan sadece 59,2' ye düşebilmişim. Sizce bu normal mi? Ben daha fazla kilo vermiş olduğumu düşünüyordum. Bana önerebileceğiniz başka bir şey var mı? Yoksa diyeti bırakıp kilolu bir kız hatta gelin olmayı (Eylülde düğünüm var) kabulleneceğim. Çok mutsuzum Sad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Mar, 2008 12:05

günlük alman gereken sekeri zaten meyvelerle takviye etmissin. ama sunu diyebilirim öglenleri sebze yemegini tercih et aksamları ıse et türü seyleri. örnegin yiyegin köfte miktarının 2 yi gecmemesi lazım bunun yanında mutlaka 1 kepce corba ve salatada olmalı. öğlen debze yemenin mentığı ise posa miktarından dolayı seni daha cok tok tutacaktır. bir anda tüm kilolarının gitmesini bekleme su anda sana direniyorlar. sen programını düzgün bir biçimde uygularsan emin ol ay sonunda en azında 3-4 kilo vermis olacaksın. Razz Razz

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 26 Mar, 2008 12:37

merhaba arkadaslar ben yenı geldım dıyete baslamak ıstıyorum 19 yasındayım yaklasık 90 kıloyum uzun zamandır tartılmadıgım hatta tartının tsını bıle gormek ıstemedıgım ıcın tam kılomu bılmıyorum gecen yıl sıkı bır rejımle 3 ayda 30 kılo vermıstım ama dıyetı bırakınca eskı kıloma gerı dondum aynalara bakamıyorum gecen yaz hıc dısarı cıkmadım psıkolojık bunalım gecırıyorum artık zayıflamak ıstıyorum cunku unıversıte sınavlarına hazırllanıyorum unıversıte yıllarımı guzel gecırmek genc oldugumu hıssetmek ıstıyorum Exclamation

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 Mar, 2008 22:30

slm oznur benimde kilo sorunum var....bende senin gibi pisikolajik bulanimadayim diyebilirim ama sunu untma cnm istersen yaparsin inan bana yaparsin azim herseydir...kafanda zayif halini canlandir ve her yemek gordugunde onu dusun inan bana basarabilirsin zaranin neresinden donersen kardir cnm simdi kilolarindan kurtulmazsan sonra artarak daha kotu olur.....hemen basla ve inan bana basaracagindan eminim sen yeterki iste......baslamak yolun yarisidir unutma karar ver ve kararinda dur......kilolarini verdikten sonraki halini dusun....arkandayim oznur basarabilirsin..... Surprised

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Nis, 2008 17:35

slm. bende aranıza katılmak istiyorum.17 yaşındayım diyete başlamadan önce 70 kiloydum şimdi 66 ya düştüm 55 e kadar düşmek istiyorum ama bunu başarabilir miyim bilmiyorum. kilolarım yüzünden arkadaşlarım hep benimle alay ediyor. bu kilolarımıda yaza kadar
vermek ve kurtulmak istiyorum. artık sorun yaşamak istemiyorum.her sabah kahvaltımı ediyorum öğlenleri yicek pek birşey bulamıyorum hep aynı şeyleri yiyorumm. umarım yardımcı olursunuz hep birlikte kilolarımzı veririz

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.