Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Nis, 2008 19:20
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhabaaa
bikaç dakika önce üye oldumm
ahh kilolarr ben 13 yaşımdan beri kiloluyum eskiye nazaran daha iyiydim
bi yıl 15 kilo vermiştim tabi spor ve aksamları yemeyerek su içerek vermişştim evlendim ve 8 ayda 65 kilodan 75 e çıktım ne yapacağımı bilmiyorum hiç birşeyim olmuyooo Sad offf zayıflamak istiyorum şu form çaylarından aldım ama kullanmaya korkuyorum bağırsak düzensizliğim de çok yanında bi spor aleti ve terleme eşofmanlarından aldım bana yardım edin umutsuz kaldım aynaya baktıkca psikolojim bozuluyoooo Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Nis, 2008 09:00

busecimm

moralinin bozulması çok normal.ama şunu unutma verilecek kilon bu kadar az iken ve yaşın bu kadar küçükken bişeyler yapmaya başlamalısın.istersen sana yardımcı olabilirim.öpüyorum seni

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 18 May, 2008 16:53

banada biri yardım etsin yaaaa
benim verilecek kilom çook ne yazık ki
su anda 88 kiloyum 15 yasındayım ve 59 kiloya düşmek istiyorum nolur biri bana yardım etsin
bide şu cizelgeleri nasıl hazırlayabilirim yardımcı olabilirmisiniz...
simdiden tesekkürler Razz

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Mar, 2009 18:47

boyumuz ve kilomuz aynı (= bende xenical kullanmıştım bir ara ve doktor tavsiyesi olmadan ama daha sonra o ilacın pek iyi olmadığını duyunca kullanmayı bıraktım..Şimdi diyetisyene gittim 1 haftadir diyet yapıyorum kilo vericeğime inanıyorum ama daha sonra almamak için uğraşmak daha zor sanırım..neyse umarım herkes istediği kiloya ulaşır (=

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Mar, 2009 14:08

bana lidayı anlatabilirmisin ablacım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Mar, 2009 19:24

mrb gözdecim.bence ilac kullanmayı sakın aklına getirme.daha 16 yasındasın.(bu arda bende 20 yasındayım.cok fark varmıs gibi gelebilir:)cok büyük problemlere neden olabilir ilaclar.daha adolesan cagındasın.tam büyüme yılların.nolur organlarını mahvetme.
zaten 20 yasına kadar cok sanslısın.metabolizman deli gibi calısıyor.bak kiloyu bi sekilde verirsin.3-4 ay daha fazla diyet yap ama saglıgını mahvetme.

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 03 May, 2009 23:52

meraba ben yeni uye oldum benimde onerileirnize ihtiyacim var kafama gore birseyler yapmaya calisiyorum ama hep bozuyorum hic devami gelmiyor 10 kilo vermem lazim ayda 5 kilo vermek istiyorum onerebileceginiz diyet listesi filan varmi ?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 04 May, 2009 18:25

kilo vermekten çok onları muhafaza etmek önemli aslında burdan da bu anlaşılıyor değilmi

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 11 Kas, 2009 23:01

slm =) yeni üye oldum . benim derdim şu kii 3 ayda tam 17 kilo verdimm ama son 2 haftadır felaket şekilde yemek yıyorumm kendımı durduramıorumm napıcamm fazlasıyla alıcam dıye cok korkuyorumm Sad yorum lutfennn Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Kas, 2009 19:12

merhaba,ben yeni üye oldum.ben 72 kiloyum.reductil 10 mg. kullanmaya başladım.60 kiloya inmek istiyorum.aynı zamandada ginseng içiorum günde bir tane dinçlik için.sonra yeşil çay içmeye başladım. bayrama kadar bari yani 15 gün içinde en azından 5 kilo vermek istiyorum.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.