Cevap Gönder  

mgeÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 lüttfen destek olun!!
 Çar 13 Şub, 2008 22:32
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

mrb arkadaşlar;ben yeni üyeyim bugün tesadüfen buldum.kendimi bildim bileli kilo vermeye çalıyorum ama hiç başarılı olamadım.başarılı olmadıkça inancım azalıyor.artık asosyal bi insan olmaya doğru gidiyorum.çünkü hiçbiryere gitmek,hiçbir etkinliğe katılmak istemiyorum!!arkadaşlarımın yanında kendimi kötü hissediyorum.aynaya baktığımda kendime gülümsemek istiyorum!!lütfen bana destek olun!!bu kez başarıcam(:

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 14 Eyl, 2008 00:10

basarabıldın mı barı bende kendımı bıldım bılelı dıyet yapıorum bu sfer kesın basaarmk ıcın yola cıktım

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 14 Eyl, 2008 06:04

Kendinizi spora sevdirin..Önceden bisikletin tepesinde 10 dk duramazken, şimdi öyle seviyorum ki üstünden zorla iniyorum.. Ayrıca yürüyüş bandında da 15 dakka yürüdükten sonra dumble'larla kol hareketleri çalışıyorum.. Diyet yaptım şuan 12 kilo vermiş durumdayım spor sıklığım daha yeni başladı bakalım ne kadar vereceğim. şuan 88 kiloyum hedefim 60 kg.. 70kg'a kadar düşmeyi başarmıştım ama sonra geri aldım.. şuan korumadığım için oldukça pişmanım. kilo almak çok kolay vermek oldukça zor. birşey yerken bunu düşünerek yemek lazım bu zorlukları asla unutmamak gerek.. Ben de artık zayıf olmak güzel güzel kıyefetler giyip gönül rahatlığıyla gezip tozmak istiyorum.. başarıcam ve siz de başarabilirsiniz (:

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.