Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 30 kilo veren ben miyim
Pzr 02 Arl, 2007 08:00

Cmt 01 Arl, 2007 22:00
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bende yeni katıldım aranıza sadece motive amacıyla çok iradeli bi yapım olduğunu düşünüyorum ama beni kızdıracak biri lazım.bundan 5 yıl evvel bana şişko diyen birine kızıp tam 88 kilodan 58 kiloya düşmüş ve herkesi şaşkınlığa uğratmıştım.Hatta eşimide o zayıfladığım günlerde buldum çünkü şişmanken kimse peşimden koşmuyordu .Benim şimdi evliliğimin 4 senesi ve doğumdan sonra tekrar 88 kilo oldum ama yeniden başladım şimdi 8 kilosu gitti bile 80 kilo oldum.umarım hedefim olan 60 kiloya düşüşümü gün gün buradan takip ederiz birlikte.yeni başlayanlara kolay gelsin

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 hoşgeldin
 Pts 03 Arl, 2007 01:28

hoşgeldin ben eski üyelerdenim ama çoktandır uğramamıştım!!
istersen seni sinir edebilirim:)))
daha önce başardığın şimdi yine başarabileceğin anlamına gelir mi???
ben de evleneceğim için 75ten 66lara kadar düştüm ama düğünden sonra hepsini geri aldımSad(
sende bana yardımcı olabilirmisin??
blogumda ( http://basarabilirim.blogspot.com ) sürekli yazıyorum ama hala tam mative olamadım???
ne dersin başarabilir miyiz???

Üye
Üye

zimbabwe.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Arl, 2007 12:22

hoşgeldin ben seni kızdırmak istersim ama bende 65kg iken şuan 97.6 kg fırlamış bir şişkoyum.

Başarılar
hoşgeldiniz.

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
 Re: 30 kilo veren ben miyim
 Cmt 14 Haz, 2008 11:37

nevrotik demiş ki:
Bende yeni katıldım aranıza sadece motive amacıyla çok iradeli bi yapım olduğunu düşünüyorum ama beni kızdıracak biri lazım.bundan 5 yıl evvel bana şişko diyen birine kızıp tam 88 kilodan 58 kiloya düşmüş ve herkesi şaşkınlığa uğratmıştım.Hatta eşimide o zayıfladığım günlerde buldum çünkü şişmanken kimse peşimden koşmuyordu .Benim şimdi evliliğimin 4 senesi ve doğumdan sonra tekrar 88 kilo oldum ama yeniden başladım şimdi 8 kilosu gitti bile 80 kilo oldum.umarım hedefim olan 60 kiloya düşüşümü gün gün buradan takip ederiz birlikte.yeni başlayanlara kolay gelsin

bu hikayeyi bi yerlerden hatırlıyorum.aynısının benzerini bende yaşadım.17 yaşındayım geçen sene 82 kiloydum.çevre baskısı ve artık kendime tahammül edememe durumumdan dolayı 65 e kadar düştüm takriben herkes şok oldu tabiki.şimdiyse verdiğim kilonun yarısını geri aldım.ama asla vazgeçmiycem ve bugün başladığım şeyi asla bozmıycam.sonuçta hepimiz insanız ve hayatımızın belli dönemlerinde kilo alıp verebiliyoruz önemli olan bunun farkında olup birşeyler yapmak.eğer burdaysak zaten bunun farkındayız demektir.tutupda 50 Kiloluk bi insan girmez zaten bu siteye.bende bugün başlayan biri olarak kendime ve herkese sabır,azim diliyorum.unutmayalım hiçbirşey birşeylerden ödün vermeden olmuyor.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Haz, 2008 19:32

biryerde yanlış yapıyoruz ama anlamadım öteki kadınla öküz gibi yiyip nasıl kiloalmıyor deli olcam ya

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 12 Ağu, 2008 13:30

aynı şey benimde başima gelmişti Smile tam 30 kilo alip hamileliğimde 27 kilo vermistim şimdi ise 10 kiloyu geri almişim Smile ama nasıl oldugunu çok iyi biliyorum o yüzden bende artik yaptigim hatalari tekrar ve tekrar yapmak istemiyorum ...Sad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.