Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Hoş selam
 Pzr 21 May, 2006 18:10
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

[shadow=red]

herkese merhaba,

bu ilk mesaj, peki benim şu an herhangi bir diyet türü ile uzaktan yakından alakam var mı? hayır! rejime sabah başlayan, akşama bırakan iradesiz bir insan olmam açıklayıcı olacaktır sanırım. yaklaşık beş senedir beş kilo vermeye çalışıyordum, uzun süren çabalarım meyvesini verdi ve şu an vermem gereken 10 kilo var. bu olay umarım geometrik olarak katlanmaz Rolling Eyes (bu arada bu kiloları verince ipince falan olmayacağım sadece tam sağlık kilosu denen duruma geleceğim.)

su içse bile yarayan biri değilim, metabolizması çok yavaş işleyen biri değilim, ama her kaygılandığında, sıkıldığında, üzüldüğünde ve aslında sevindiğinde, mutlu olduğunda, eğlendiğinde yiyen, yiyen, yiyen ve doymayan biriyim. doymayan şeyin karın değil de ruh olduğu ortada. Embarassed amaç açlığı gidermek değil boğazımdan aşağı bir şeyleri indirmek olduğundan, şişirmeyen ve sürekli yenebilen şeyleri tercih ediyorum ki abur cubur dediğimiz bu şeylerin ne kadar kalorili olduğu malum.

ne kadar basit görünüyor değil mi, sadece üç dört ay, üç beyazdan uzak dur, boğazına hakim ol. şimdiye kadar hiç yapamadım bunu. kilo verdiğim zamanlar oldu ise bu ancak üzüntü ile kendiliğinden oldu. ama artık bunu değiştirmek istiyorum.......derken bile alt dudağım bükülüyor ve kendime güvenmediğimi hissediyorum. buna yüz kere başlanan ve ikinci güne ermeden biten diyetlerin neden olduğu ortada. bu yüzden bu siteye girdim. yapabilen insanlar görmek için.
Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 21 May, 2006 19:10
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hoşgeldin emile umarım başarırsın Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.