Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 YA KİLOLARIM GİTMİYOOO VE ISIRGANOTU KAPSÜLÜ
 Cum 07 Eyl, 2007 18:02
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

10 KİLO VERDİM AMA 10 GÜNDÜR KALDI KİLOLARIM VE İLERİ DERECEDE KARIN ŞİŞLİĞİ VE KABIZLIK BAŞ GÖSTERDİ. Rolling Eyes BUGÜN ARKADAŞIM ISTIRGAN OT KAPSÜLÜNÜ ÖNERDİ ECZANEDE SATILIYORMUŞ ÇOK İYİ DEDİ. DENEYECEM AMA KORKUYORUM BİR BİLGİNİZ VARMIII. Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 18:52

bana sorarsan kabızlığını meyve ile geçirmeyi denemelisin mesela kayısı şeftali incir kabızlığına iyi gelecektir.

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 19:42

bıcırcım ya ben hemen hemen hergün şeftali yiyorum incir ve kayısıda yiyorum ama bana yararı olmuyor bu konnuda.. ya hatta bazıları sinameki içince hemen rahatlar bana o bile fazla fayda etmiyor keten tohumuda kullanıyorum yapmadığım şey kalmadı Sad

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 19:59

neskafe canım benim bildiğim sinameki ve benzeri otların bir süre kabızlık giderseler bile sonrasında bağırsak tembelliği yaptığı eskiden bende içinde sinameki olan çaylardan kullanırdım ve baktım ki boşaltım sistemim allak bullak olmuş şimdi o çaylardan asla kullanmam arada bir kabızlık şikayetim olunca kayısı çok iyi geliyor ve ben biliyorum ki kayısıyı bile sürekli yersem buda işe yaramayacak. herkezin vücut yapısı farklıdır canım ben kendimden yola çıkarak önerdim ve bir dönem annemin ameliyat sonrası kabızlığı için doktorunun tavsiyesi de buydu o yüzden önerdim ve bence vücudumuzu serberst bırakmamız lazım bak sende diyorsun denemediğim kalmadı diye demekki artık alıştı bünyen işe yaramıyor birşey. canım sağlık problenlerinde var biliyorum lütfen dikkatli ol vücuduna zarar verecek şeylerden lütfen uzak dur.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 08 Eyl, 2007 01:15

ballı ılık sütü bi dene,ben keyif için içtiğimde farkettim bende kabızzedeydim önceden ama sütü bi dene bakalım...gelişme olursa yaz ama ve her ihtimale karşı dışarı çıkmayacağın bigün yap canım...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 08 Eyl, 2007 13:06

kızlar şeftaliden uzak durun kabızlık probleminiz varsa eğer. çünkü şeftali de kabızlık yapıyormuş kayısının aksine.. Kuru kayısı iyi ama o sarı olanlardan değil. KAyısı bende de işe yaramazdı ama teyzeme gittiğimde tatilde bana farklı birşey verdi. Gün kurusu diye. O da kayısı ama doğal kurutuluyo. REngi kahverengi olandan. Bir de kefiri öneririm. Bunun yanında geçenlerde birşey okudum. C vitamini eksikliği de kabızlığa sebep oluyormuş.C vitamini takviyesi yapın işe yarıyor.

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 08 Eyl, 2007 14:30

bıcırcım kayısı annemede çok iyi geliyor bi bana iyi gelmiyor zaten Very Happy bu arada sağlığımı düşündüğün içinde saol canım benim. Sinamekiyi hergün içmiyorum zaten haftada 2 kere falan içiyorum ama işte genede pek faydası olmuyor.

hüzünler güzeli canım sütü içmeyi severim ama balla içemiyorum nedense diyeti bozmuşum gibi geliyor vicdan azabı duyuyorum

aslında bana bitek şekerli nescafe yanında çikolata yersem ozaman sinameki etkisi yapıyor ama tabi onuda yemem mümkün deil malum kilolar...

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 08 Eyl, 2007 21:25

tubikçim şeftalinin kabızlık yaptığını bilmiyordum canım şifalı bitkileri araştırırken şeftali için şöyle diyordu :
Şeftalinin faydaları
Çiçekleri kabızlığı giderir ve bağırsak solucanlarını düşürür. Meyvesi hazmı kolaylaştırır. İdrar yollarını temizler. Bol miktarda idrar söktürür. Kabızlığı giderir. Susuzluğu giderir. Ve vücuda serinlik verir. Basurden doğan şikayetleri giderir. Safra kesesi ve böbrekler için faydalıdır. ve sanırım aklımda çiçeği değilde kendisinin kabızlığı giderdiği kalmış. sevgili nescafe vucuduna neyin iyi geldiğini sen daha iyi bilirsin aslında bu konuyu doktorunla konuşup ondan da öneri alabilirsin en azından aradabir şekerli nescafe içmenin sakıncası olurmu diye sorarsın belki bu sayede kabızlığını giderecek birşeyler önerir.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Eyl, 2007 11:23

arkadaslarrrr ben cok yemege basladim durdurun benii... birseyler soyleyin.. gözüm görmüyor hicbirseyi ne oldu banaaa yardimmmmmmmmmmm

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Eyl, 2007 20:05

tubicim dediğin gün kurusundan aldım ama deneyemedim.bütün kiloluların sorunu
bu kabızlık sanırım..Sad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.