Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 NASIL ONU KURTARABİLİRİM
 Pzr 02 Eyl, 2007 23:06
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

SEY BU ARADAAA 65 OLDUM Bİ DE Bİ ARKADASIM SÜREKLİ BENİMLE DALGA GECİO KENDİSİDE COK SİSMAN BANA GICIK OLUO SANIRIM Very Happy BENDEN ÖNCE DİYETE BASLADI AMA YENİDEN KİLO ALDII KENDİSİ SEKSEN KİLODUR BOY 164CM SÜREKLİ BİR DALGA OKUL ARKADASIM KURTULAMIYORUM DA.. ASLINDA ONA ACIYORUM SEY NASI ONU HAYATA DÖNDÜREBİLİRİM

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 02 Eyl, 2007 23:41
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

lazy , arkadaşınla yakınlık dereceni bilmiyorum,ama eğer seni rahatsız ediyosa biraz uzak durmalısın.sen problemini tam olarak çözdükten sonra ona yardımcı olman daha iyi olur sanırım.çünkü sana destek olmak yerine saldırıyosa psikolojini kötü yönde etkiliyebilir.o da kötü niyetinden yapmıyodur belki ama hedefinde emin adımlarla ilerlerken kafanda da pürüzler olmamalı.
tabi bunları sölerken haddimi aşıyosam üzgünüm.dediğim gbi arkadaşlığınızı bilemem.işallah senin içinde onun içinde en iyisi olur.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.