Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 zayıflıyorum
 Cum 31 Ağu, 2007 17:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar aslında hızlı vermedim çünkü diyete başlamadan önce çok fazla yemek tüketiyormuşum ben diyet yapan arkadaşların diyet önerilerini ve yaptıklarını okudum aslında benimde sizlerin yaptığı diyetten pek farkım yok. sabahları 1 dilim kepek ekmeği peynir 5 zetin yedim öğle : 1 kasa kocaman bir kase ama çorba ve 1 dilim ekmek yedim saat 5 de 1 elma akşamda ne yemeği yapmışsam onu yedim buna makarna pilavda dahil ama sınırlı tabi haa birde en önemlisi sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa 50 şer dakikalık tempolu yürüyüş yaptım. 2. aya girdim ve kilo vermem biraz yavaşladı. kış geldiya gezme olaylar arttı biraz. ama alıştımda artık bu kadar yemeye hedefim şubata kadar bu kilolardan kurtulmak ama bakalım hayırlısı. önerileriniz için teşekkür ederim . :wink:arkadaşlar aslında hızlı vermedim çünkü diyete başlamadan önce çok fazla yemek tüketiyormuşum ben diyet yapan arkadaşların diyet önerilerini ve yaptıklarını okudum aslında benimde sizlerin yaptığı diyetten pek farkım yok. sabahları 1 dilim kepek ekmeği peynir 5 zetin yedim öğle : 1 kasa kocaman bir kase ama çorba ve 1 dilim ekmek yedim saat 5 de 1 elma akşamda ne yemeği yapmışsam onu yedim buna makarna pilavda dahil ama sınırlı tabi haa birde en önemlisi sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa 50 şer dakikalık tempolu yürüyüş yaptım. 2. aya girdim ve kilo vermem biraz yavaşladı. kış geldiya gezme olaylar arttı biraz. ama alıştımda artık bu kadar yemeye hedefim şubata kadar bu kilolardan kurtulmak ama bakalım hayırlısı. önerileriniz için teşekkür ederim . Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 03 Eyl, 2007 17:41
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ben de yeni üyeyim azimle calışmaya devam et burayı 8 kilo verdikten soora buldum ne kadar yeni üye olsam tecrübeliyim tek önemli olan sey motive olman diyeti işkence deil eglence olarak görmen iyi diyetler

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.