Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 eski üyelerin dikkatine!!!!!!!!!!!
 Cmt 04 Ağu, 2007 23:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

eski üye arkadaşlarım.bilgi ve desteğinize ihtiyacım var.dkz yeni üyelere anlatırmısınız.eminim bütün yeni üyeler aynı düşüncededir.teşekür ediyorum şimdiden.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 05 Ağu, 2007 15:42

Selam Pınar
Kısace DKZ den söz edeyim sana.
Diyetsiz Kalıcı Zayıflama.
Açıkınca yiyorsun doyunca bırakıyorsun. Aslında çok kolay gibi görünüyor ama pekde kolay sayılmaz. Motivasyon çok önemli yavaş yiyerek doyduğun anda çatalı kaşı bırakman gerekiyor. Acıktığın zamanda gerçekten açıkıp açıkmadığı anlaman için kendine yarım saat izin ver yarım saatin sonunda hala aç isen yemek yiyebilirsin. Mesela ben acıkınca elim ayağım titremeye başlar hemen ozaman gereçekten aç olduğumu anlıyorum. İlk başlarda zor oluyor alışmak ama gerçekten istediğin zaman başarabiliyorsun. Bende henüz tam olarak başarmış sayılmam bazen acıkma doyma duygumu tartmayı unutuyorum ama zamanla başaracağımı biliyorum. Şuan DKZ yapmıyorum sabah öğle normal beslenme akşam meyve ve salata ile geçiştiriyorum ve şimdiden 2 kilomdan kurtuldum bile DKZ yi diyet bitince yapmayı düşünüyorum ve tüm kardeşlerime inşallah çok kısa sürede mutlu haberi vereceğim.Şimdilik hoşçakalın.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 05 Ağu, 2007 15:48

esra teşekür ediyorum.işallah hedefimize hep beraber ulaşırız.sevgiler

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.