Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 merhabalar herkese!!
 Pts 23 Tem, 2007 23:37
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

herkese merhaba aranıza yeni katıldım 21 yaşındayım boyum 1.74 kilom 60:( ve 5 kilo vermem lazım aranızda bana yardımcı olabilecekler varsa çok sevinirim çünkü beni kimse motive etmiyo ailem arkadaşlarım sevgilim herkes biz seni böyle seviyoruz diyor ama ben bundan bıktım sadece zayıflamayı düşünüorum bu siteyi keşfettim ve bir umudum oldu lütfen yardımlarınızı esirgemeyin şimdiden teşekkürlerrrr!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: merhabalar herkese!!
 Sal 24 Tem, 2007 11:00

merhaba aramıza hoşgeldin bence 5 kilo için diyet yapma çünkü verdikten sonra kesin alıyoruz ben ve burdaki bir çok kişi DKZ yapıyoruz yani diyetsiz kalıcı zayıflama bu nedir diyeceksin burdaki arşivden yazılanları oku istersen birde ben sana link vericem ordan daha iyi bilgi edinebilirsin.Hepimiz yanındayız Very Happy

http://www.diyetkardesligi.com/viewtopic.php?p=2374#2374
bu ilk linkte daada arkadaşımız DR OZAN BEY in röpörtajını yazmış..
http://www.diyetkardesligi.com/viewtopic.php?p=5772#5772
Bu linkte sevgili Şeri DKZ nin ücretsiz e -kitabını olduğu gibi yazmış.

Bunları okursan DKZ yi anlarsın ama soruların olursa biz cevaplamaya çalışırız.sevgiler..

obsesifprenses demiş ki:
herkese merhaba aranıza yeni katıldım 21 yaşındayım boyum 1.74 kilom 60:( ve 5 kilo vermem lazım aranızda bana yardımcı olabilecekler varsa çok sevinirim çünkü beni kimse motive etmiyo ailem arkadaşlarım sevgilim herkes biz seni böyle seviyoruz diyor ama ben bundan bıktım sadece zayıflamayı düşünüorum bu siteyi keşfettim ve bir umudum oldu lütfen yardımlarınızı esirgemeyin şimdiden teşekkürlerrrr!!

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Tem, 2007 21:00

5 kilodan nolur canım sende)

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 10:17

Arkadaslar,
DKZ yi soyle yapiyorum ben... Sanirim okadar etkili olduki bazi seyleri gormem ve düsünmem oyuzden diyetisyenimin verdigi listeye bakiyorum..sonra hmm biraz boyle yiyeyim derken toık oldugumu hissediyorum veya bana yeter bukadar yemek diyorum her sofradan kalktigimda.. Uygun sartlar yoksa yemek icin bir maden suyu aliyorum acligimi gecistirmek icin mesela okul kantini.. Yaptigim diyetten memnun gibiyim.meyve yiyiyorum,yemek olarak salata ve izgarayi tercih ediyorum.dün uzun zaman sonra asure tatlisi yedim ama seker yerine bal kondu.onu sanki aksam ogun yemegimmis gibi yedim cunku kurubaklagil olmalidir.. Baska neler yapiyorum derseniz tenis oynuyorum.. Okula gidip kortlarda 1 saat oynamak beni yeteri kadar oyaliyor.. Yarindan itibarende bakirkoyde oturdugumdan devlet hastanesinin orda yuruyecegim 1 saat sabahlari... ve sonraki gunku planim bitirme tezimi halledim 2 agustosta tatile ciktigimda tatil koyune gidip ve spor aletleri varsa bol bol yapmak,yuzmek ve yurumek...
Size basarilar diliyorum arkadaslar...
Herkese diyetlerinde basarilar...
Gunun sarkisi:bu sarkiyi anlamli buluyorum zayiflayinca:"HENUZ YENİ ACILDI GOZLERIM DAHA DUNYAYI GORUCEM BEN DARALIP ALINMA BİRTANEM DAHA SEVMELİ ÖLMELİ ASKA ASIK OLUCAM BEN. "

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 10:56

ezgi sen DKZ yapmıyorsun senin yaptığın diyet..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 11:00

ezgineverland demiş ki:
Arkadaslar,
DKZ yi soyle yapiyorum ben... Sanirim okadar etkili olduki bazi seyleri gormem ve düsünmem oyuzden diyetisyenimin verdigi listeye bakiyorum..sonra hmm biraz boyle yiyeyim derken toık oldugumu hissediyorum veya bana yeter bukadar yemek diyorum her sofradan kalktigimda.. Uygun sartlar yoksa yemek icin bir maden suyu aliyorum acligimi gecistirmek icin mesela okul kantini.. Yaptigim diyetten memnun gibiyim.meyve yiyiyorum,yemek olarak salata ve izgarayi tercih ediyorum.dün uzun zaman sonra asure tatlisi yedim ama seker yerine bal kondu.onu sanki aksam ogun yemegimmis gibi yedim cunku kurubaklagil olmalidir.. Baska neler yapiyorum derseniz tenis oynuyorum.. Okula gidip kortlarda 1 saat oynamak beni yeteri kadar oyaliyor.. Yarindan itibarende bakirkoyde oturdugumdan devlet hastanesinin orda yuruyecegim 1 saat sabahlari... ve sonraki gunku planim bitirme tezimi halledim 2 agustosta tatile ciktigimda tatil koyune gidip ve spor aletleri varsa bol bol yapmak,yuzmek ve yurumek...
Gunun sarkisi:bu sarkiyi anlamli buluyorum zayiflayinca:"HENUZ YENİ ACILDI GOZLERIM DAHA DUNYAYI GORUCEM BEN DARALIP ALINMA BİRTANEM DAHA SEVMELİ ÖLMELİ ASKA ASIK OLUCAM BEN. "

Ezgineverland,
Sen cümleye DKZ yi şöyle yapıyorum diyerek başlayıp daha sonra da yaptığın diyetisyen kontrolündeki diyetinle ilgili ayrıntıları yazmışsın.Yani bu senin yaptığında aşureyi balla yapma kgibi kısıtlamalar var. Ya da akşam kurubaklagil olmalıdır tarzında zorunluluklar... Bilmiyorum biliyo musun ama DKZ de böyle kısıtlamalar yok. Yani sen bunu bu şekilde anlattığında DKZ ye yeni başlayacak olan arkadaslarımızı yanlış yönlendirmiş oluyorsun gibime geliyor.. Burdan tekrar söylemek istiyorum DKZ yani Diyetsiz Kalıcı Zayıflama adı üstünde..Kesinlikle gıda kısıtlaması yok,onu yeme bunu ye gibi yaptırımlar yok...
Kusur bakma ama Sen bu konuda bence biraz daha bilgi edinmelisin çünkü bu yaptığın DKZ değil..

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 12:34

ezgineverland demiş ki:
Arkadaslar,

ezgicim nedendir bilemiyorum ama, neden heryere neredeyse üc baslikta gördüm, hep ayni mesaji göndermissin...???? Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 25 Tem, 2007 12:39

Evet bu konuda ben de Yasemine katılıyorum gerçekten....Ben de 3 Ayrı başlıkta gördüm bunu ve merak ettim açıkçası.????

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 26 Tem, 2007 01:16

gidiyorum ya bir sureligine okuyan bir daha okusun yok oldugumu diye saglama alayim dedim arada kaynamayim dedim..dikkat cekeyim dedim Smile

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.