Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 GOBEGIM VAR
 Pts 18 Haz, 2007 23:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sad MERHABA BENDE ARANIZA YENI GELDIM.12 YASINDA 56 KILO 1.53 BOYUNDAYIM.BEBEKLIGIMDEN GELEN GOBEK PROBLEMIM VAR.BEN SU SIRALAR ABDO YAPIYORUM AYRICA BISIKLETDE YAPIYORUM BANA ZAYIFLAMAM KONUSUNDA VE GOBEGIMI NASIL YOK EDECEM YARDIM EDINN.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Haz, 2007 00:16

hoşgeldin sarıyaprak önceabdo ne onu sormak istiorum?bence yaşın çok küçük rejim yapma sadece abur cubur yiyorsan yeme

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: GOBEGIM VAR
 Sal 19 Haz, 2007 08:35

sariyaprak demiş ki:
Sad MERHABA BENDE ARANIZA YENI GELDIM.12 YASINDA 56 KILO 1.53 BOYUNDAYIM.BEBEKLIGIMDEN GELEN GOBEK PROBLEMIM VAR.BEN SU SIRALAR ABDO YAPIYORUM AYRICA BISIKLETDE YAPIYORUM BANA ZAYIFLAMAM KONUSUNDA VE GOBEGIMI NASIL YOK EDECEM YARDIM EDINN.

Hoşgeldin canım,
Bahsettiğin "bebeklikten gelen göbek problemi " bende de mevcut çocuklarda "göbek fıtığı diye adlandırılan bir durum ne kadar zayıf olursanız olun göbek bir türlü yok olmuyor,sana tavsiyem sadece spor yapman ve abur cuburu kesmen böylelikle hem sağlıklı gelişeceksin hemde formunu koruyacaksın

sevgilerimle

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.