Cevap Gönder  

Üye
Üye

blank.gif
 Merhaba
 Pts 04 Haz, 2007 16:03
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar ben de aranıza yeni katılıyorum(en sonunda) Sad Sad
1.60 cm boyunda ve 83 kiloyum
Neden bu kadar şiştiğimi ise kısaca anlatayım. Çalışan bir anneyim aman çocuklar anneleri çalışıyor diye şundan yoksun kalmasınlar bundan yoksun kalmasınlar diye hayatımı yemek yapma ve yeme döngüsüne çevirdim. Diyetisyen kontrolünde başladığım mücadelemde umarım güzel haberlerle de sizlerle birlikte olurum. Amacım bu sene sonuna kadar 60 hatta çooook ulaşılmaz görünse de 58 kg inebilmek. Daha önce başardım bunu 76 kg'den 60 kg düşmüştüm. doğumla birlikte yeniden aldım ve veremedim.
Herneyse desteklerinizi esirgemeyin. Bu arada bitkisel ürün tavsiyelerinize açığım.Mesela diyetisyenim keten tohumunu ve yeşil çayı önerdi kullanan varmı aranızda ne gibi faydasını gördünüz?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 05 Haz, 2007 08:33

Aramıza hoşgeldin Gülcan bende 165 boyunda 96 kiloydum.Düşünüyorumda senin doğum gibi kutsal bir mazeretin var benim oda yokmuş Smile Ben tere tohumu kullanarak rejim yaptım 16 kilo verdim.Süreside 6 ay.83 kilodan 60a yılsonuna kadar rahat düşersin diye düşünüyorum.Anne olarak işin zor çocuklara ayrı kendine ayrı besinler hazırlaman gerekecek.Ben babamla yaşıyorum mecburen iki çeşit yemek yapmak zorunda kalıyorum ama birşeyler başarmak istiyorsan buna mecburuz.Biz yapıyoruz sende yapabilirsin açlık hissettiğinde yada kilo yapan bir yemekten ağzına attığında lütfen bunu düşün Smile
sevgilerimle iyi haberlerini bekliyoruz.

Üye
Üye

blank.gif
 TEŞEKKÜRLER
 Sal 05 Haz, 2007 13:04

Sesimi duyduğun için teşekkürler:))
Tere tohumu hakkında daha fazla bilgi verirsen sevinirim ne gibi bir etkisi oluyor?

Üye
Üye

blank.gif
 TEŞEKKÜRLER
 Sal 05 Haz, 2007 13:10

Sesimi duyduğun için teşekkürler:))
Tere tohumu hakkında daha fazla bilgi verirsen sevinirim ne gibi bir etkisi oluyor?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Haz, 2007 08:19

Ben tere tohumuna ender saraç'ın tavsiyesini okuduğum için başladım.Herhangi hormonal bir hastalık yok ise metabolizmayı hızlandırıcı etkisi var.Her sabah 1 tatlı kaşığı öğütülmüş tere tohumunu ılık su ile yutuyorum uyarmalıyım ki tadı berbat ilk başlarda biraz bal kullandım alışınca tek başına yutmaya başladım Smile

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Haz, 2007 12:32

teşekkürler muhakkak denemeliyim:))

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.