Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 19 nisan 2007den bu yana 12 kg...
 Cmt 26 May, 2007 14:50
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

wala ben 101 kiloydum, şuan 89a indim bu süre zarfınıda hemen soyleyeyım, 19 nisan 2007den bu tarıhe kadar...
Erken kalkarsam 7 8 gibi elma 1 tane, yada etinin diyet bisküvileri var onlardan 1 paket yiyorum bir meyva suyu ile...
Öğlen eğer yemekhane gibi bir yerdeysem tabldotu alıyorum ekmek kesinlikle yok pilavın yarısı, sulu yemeği sadece yemek kısmı yani suyu yemiyorum, yogurt ve salata yağsız olduğu müddetçe yiyebilirsiniz, eğerki öğlen saatinde kahvaltı yapıosam ki 2.öğretim öğrencisi olduğum için genelde 11 12 de uyanıorum 2 3 domates 1 salatalık 1 dilim light peynir 4 adet zeytin 2 adet etimek dilimi yiyorum...
Aralarda acıkırsam elma kayısı soda ile geçiştiriyorum...
Aksam light göğüs ızgara 1 adet, 2 3 domates 1 salatalık 1 kase light yogurt... Sebze yemekleri yapıyorum ana yemek olarak domates ve salatalık yada salata serbest ama yinede çok abartmadan ve yağsız
Eğerki dışarıda yemek yiyeceksem genelde ton balıklı salata, tavuklu salata yiyorum...
Burger kinge gidersem sadece whopper, chicken whopper, yada diyet menü yiyorum, kesinlikle tam menü yemiyorum, kola içeceksem light kola...
Bu süre zarfında yediğim güzel yemek listesi, kumpir, pizza, tavuk sarma, whopper...
Eğer bi akşam tavuk ızgara yada güzel bir yemek ile kendinizi ödüllendirdeysiniz sonraki akşama kesinlikle sebze yemeği yemelisiniz...
Kendinize kalori cetveli oluşturun ve kesinlikle 1 ay içinde 3 4 defadan fazla 2000 kaloriyi geçmeyin genellikle 800 ile 1400 kalori arasında kalın...
İhtiyacınız oldukça su için öyle çok kasmadım aman su içecem diye
en sevdiğniz düşük kalorili yiyeceği bulun onunla idare edin kendinizi...
Saat 8den sonraya akşam yemeğini sarkıtmayın...
akşam 9 10 gibi 2 adet meyveli soda içebilirsiniz ben karıştırıyorum güzel oluyor... 1 şise meyvalı soda 20kalori;)
Kilo almaktan korkun ve kendinizi o şekilde motive edin...
Pantolonlarınızın belinizi sıkıp böle karınınızı acıttığını hayal edinki benim öyleydi şimdi tüm pantolonlarımın içine rahatlıkla geçiyorum...
Her sabah kahvaltıdan önce 200 yan eğilme, 60 mekik (başlangıç), yan yatarak bacak açma her bacak için 100 defa... Çekebildiğiniz kadar şınavv ben 1 seferde 35e ulaştım gayet iyi;) bu şekilde diyetle yavaşlayan metabolizmanızı hızlandırmış olursunuz... Çokta terletmiyor emin olun hehe:)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.