Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Dikkat ! sigarayı bıraktım veee kiloo alıyooruum
Çar 18 Nis, 2007 04:22

Sal 17 Nis, 2007 17:23
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

28 yaşındayım 10 yıldır sigara içiyordum, 2 ay oldu bırakalı - gerçi 2 ay kısa bi süre bıraktım diebilmek için-
lakin kilo alıyorum arkadaşlar, dikkat ediyorum yediklerime, spor yapıyorum kendimce, fakat olmuyoo, ben kilolu bi insan değilim 1.60 boyundayım bundan 2 ay öncesine kadar 44 kilo iken şu an 47 kiloyum, fakat korkunç derecede takıntılıyım ömrüm tartının üstünde geçio Sad , gramlar hayatımı ele geçirmiş durumda Sad , ben kendimi bildim bileli böyleydim, sigaraya geri başlamayı bile düşündüğüm oluyoo, depresyona girdim ciddi anlamda ve sanırım bu kilo alımı devam edecek gibi görünüyor.... bana destek olursanızz çook sewinirimm..

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Nis, 2007 19:48

sigarayla alakam olmadığından pek yardımım dokunamayacak eminim aynı sorunu yaşayan arkadaşlar sana yardım edecektir fakat benim nacizane fikrim profesyonel yardım alman yönünde(psikolojik). böylece umarım kolaylıkla hayatını gramların elinden geri alabilirsin ve sigara bırakma sonrası sorunlardan kurtulursun.başarılar..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Nis, 2007 09:35

evet haklı olabilirsin profesyonel yardım almam konusunda. teşekkürler...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 05 May, 2007 21:53

Bende aynı şekilde sigarayı bıraktım veee 64 kilo iken 75 kilo oldum .sonra az az sigaraya dönüş başladı böylece hem şişman hem sigara içen biri olarak kendimden nefret ediyorum.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.