Cevap Gönder  

ELAÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 Başlıyorum...
 Pzr 15 Nis, 2007 19:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Diyete başladığımı duyurmamın sorumluluk duygum açısından da faydası olacağını düşünerekten bütün arkadaşlara duyurulur Smile
16.04.2007 Tarihi itibariyle sağlıklı beslenmeye başlıyorum ve bunu hayat tarzım haline getirmek için çaba sarfetmeye de tabiki..
Bir zamanlar yardımlarını aldığın endokronoloji uzmanımdan ve diyetisyenimden öğrendiklerimi uygulayacağım.Kendime olan güvenimi yüksek tutmak bu süreçte çok öenmli farkındayım ve bunun için biraz başarı öykülerine ihtiyacım var.
Her pazar bir hafta sonucunu paylaşmak için bu başlık altında yazım olmuş olacak.
Diyete başlama hatta şöyle söylersem daha iyi sağlıklı beslenmeye başlıyacağım şu dönem için bana faydalı olabileceğini düşündüğünüz şeyler nelerdir?

Diyete başlangıç:16.04.2007
Boy:1.63
Kilo:65 (Kısa bir süre önce 63.500 kadar iken şişkinlikten sanıyorum o yüzden verdiğim iki kiloyu saymayacağım kendimi 63 sayıyorum )

Hedef: 53

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 16 Nis, 2007 12:11

Benim hedefimden daha aşağıda kiloya sahip olman kıskançlık duygularımı törpülese de aynı gün başladığımızı bildirmekten kıvanç duyar bari arada birbirimize gaz verelim yahuu derim. Smile
Sevgiler..
Ühüüü kıskanıyoom..

ELAÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 24 Nis, 2007 16:51

Aynı gün başlıyor olmamız çok güzel de aynı gün mü bozuyoruz acaba:)
Ya ben bu hafta çok düzensizdim yani gr vermedim ama devam edicem düzensizde olsa bi yerde toplıcam..
sen anlatsana neler yapıyosun talisman.özel böyle bildiklerin varsa paylaşır mısın???

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.