Cevap Gönder  

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 moralim bozuk
 Pts 26 Mar, 2007 11:10
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

1 haftadır diyet yapıyorum. Bu sabah aç karnına tartıldım. Şimdi 119 kilo görünüyorum. Diyet yaparken yine kilo almışım. İnanılmaz derecede mutsuzum

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 26 Mar, 2007 22:54

kilo almamışındır bence eda.üzülme bence.dünden çok fala su içtiysen falan onun etkisidir.ayrıca bence ayda 1 tartıl Laughing durmadan tartılmak motivasyonu düşürüyor.ben artık iki ayda bir tartılıcam Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 27 Mar, 2007 10:24

eda merhaba,

bir haftadır diyet yapıyorsun diye illa kilo kaybı olacak diye bir şey söz konusu değil ama bir hafta daha devam ettir sonucunda 4-5 kg belki daha fazla verdiğini göreceksin.Tartılar bazen moral bozabiliyor.Bence sen moralini hiiç bozmaaa.Ne güzel günler seni bekliyor ...

www.bizimkadinlarimiz.com

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 27 Mar, 2007 13:04

merhaba eda bende senin gibi kiloluyum 3hafta önce 120 idim şu anda 117yim ama 2 haftadır kilo veremiyorum.foruma üye olduğumdan beri 4 kilo sürekli verip alıyorum.insan tartıda verdiğini göremeyince olmuyor işte diyip pes ediyor bazen ,ama bu sefer pes yok.yediklerime dikkat edicem sende dikkat et. bazen arkadaşlar vermem gereken 5 kilo fazlam var ne yapıyım diye soruyorlar(mesela)o zaman ya çok üzülüyorum yada gülüyorum kelin ilacı olsa başına sürer misali.
ŞİMDİ BEN DİYORUMKİ ŞU MORALİMİZİ DÜZELTELİM ARTIK.
hem bak ben senin için devlet sırı olan kilomu açıkladım,şimdi sende yeni bir başlık açki maralimizin düzeltiğimizi gösterelim Laughing Very Happy
sevgilerle....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 27 Mar, 2007 16:13

Bak rozerin ne güzel demiş,

Yeni bir başlık aç, ""HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK"" diye.Benim üyelerimden bir tanesi hemde burda üye sevgili arkadaşım canım DOSTUM sitede 2 gün konuştuktan sonra hemen yüzyüze tanıştığım ELİFCİM . Diyetisyene gidiyor.Yaklaşık 2 hafta oldu.Gittiği yerde ANKARA ÖZEL KEÇİÖREN HASTANESİ . Aylık 50lira ödüyor.2 haftada birde tartıya çıkıyor.

Başta üzülmüş 2 haftada 3,5kg verdim diye ama diyetisyenın çıkardığı tartı hem suyu hemde yagı ölçüyormuş.Elif yağlardan vermiş.Bunu duyunca çok sevindim.Darısı başınıza arkadaşlar.Elifte bir hayatı baştan yazacak inanıyorum buna.Nolur umudumuzu kırmayalım.Eğer tek başımıza yapamıyorsak ya ailemizden destek alalım ya diyetkardeşlerinden veya bir diyetisyenden...

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.