Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Iıı ! yıldırmalara kanmamak istiyorum ama..!
 Çar 21 Mar, 2007 01:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Off yaa en nefret ettiğim şey yine oluyo kilom ve görüntüm yüzünden hoş olmayan laflar işitiyorum bugün biri "ya senin yüzün baya geniş boksör ol"falan dedi Sad nefret ediyorum kendimden ne zaman 60 kg olucam ben :'(

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 02:05

tatlım bu laflara takılıp cannı sıkarsan başaramazsın ki kilo vermeyi....kimseyi duyma.. ileride fıstık gibisin diyeceklerini düşün daha azimle zayıfla....
şuandaki kilonu bilmiyorum ama hadi nisan sonuna kadar ikimizde 60 olmalıyız Very Happy can sıkmak yok tamam mı Smile sana güveniyorum ben

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 02:18

çok saol white'ım..Sad şu an regliyim 5.günüm bu 2 3 gündür de 70 civarı seyrediyorum

haklısın ben incecik olunca o zaman görücekler Very Happy nisan sonuna 60 geliyoruzzzzzzzzzzzzzz!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 02:24

Merhaba..Bencede canını sıkma..Bunu sana kim söylediyse zaten cahil bir insanmış..Çabalarını okudum,sakın yılma ve devam et..Ben aranıza yeni katıldım ama düşüncelerimi söylemeden edemedim..Bu söylenenler seni hırslandırsın..Ben 48 kilodan 63 lere çıktım,boyum kısa olduğu içinde aile içinde Allah rahmet eylesin Adile Naşit diye şaka yapıyorlar.Ben gülüp geçiyorum ama diğer tarafta ise kilo verdikten sonraki bakışlarını heyecanla bekliyorum..Sevgiyle Kal...

En son gülfuren tarafından Çar 21 Mar, 2007 02:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 02:24

Sen liseyi ve orda söylenenleri boşver...Hem kendinle barışık olmayı öğren.. bak ben kendimle çok dalga geçerim deli gibi.. ozaman kimse hiçbirşey diyemiyo... komikte oluyo Razz üniversiteye gidince şimdikinden daha çok rahatsız olcaksın.bu yüzden kulaklarını tıka o söylenenlere üniversitedeki fıstık kızı düşün Smile Eh alt tarafı 10 kilo veriecez yaa neolcak ki Very Happy kafada bitince bitiyo... ben bugün bir tek kakaolu en sevdiğim bisküviyi bitiremedim arkadaşıma verdim Smile mezuniyetimde sevgilimin yanında daha bi afet durmalıyım Very Happy bu aklıma geldikçe yemiyorum.... seninde vardır mezuniyet dimi.... bide zayıflamşsın dediklerindeki mutluluğu düşün... o hiçbierşeye değişilmiyo işte Very Happy güven sen bana... vericez canım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 02:37

çok teşekkür ederim ikinize de gerçekten ağlama noktasından döndürdünüz beni Crying or Very sad

harbiden şu an kendimi o kadar iyi hissediyorum ki yapılan hiçbirşey moralimi bozamayacak okul çıkışlarında da yürümeye devam ediyorum heh çok teşekkürler yaaaaaaaaa Very Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 02:42

aferin sana.... aslında görüntün nasıl bilmiyorum. belkide kafana takılacak boyutta diilsindir... buarada erkek arkadaşın var mı özel bi soru diilse Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 02:45

yok yaa nerde Sad 17 senelik sapım Very Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 02:54

olur olur... kendini sevdiğini göster millete...Kiloluyum diye sap olma işte Very Happy çokta merak ettim seni açıkcası....
bende 17 yaşındayken 68-70 civarındaydım ama sevgilim vardı.o çok zayıf.bide ben seviyorum diye pasta falana lıyodu sürekli Smile ben seni böylede seviyorum diyor hala... ama kendni iyi hissetmiyosun yanında.özellikle kaç sene oldu hala birlikte bana bişey almaya gitmedik Smile ama şimdi gidebilirim sanırım Smile buarada geçen hafta ilk defa kilomu öğrendi.yani ilk kilomu.. sevgilim benden zayıf Smile)) Rezillik walla...
bende senden güç alim bari yaa.. 60 olmalıyız.Annesiyle tanışcam nisanda Very Happy laf etmesin kaynanam Razz

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 04:00

Bu forum insanda bağımlılık yapıyor heralde..Tekrar girmem artık diyorum ama kendimi bir anda forumda görüyorum..Merhaba white sen 75 ten 67 ye inmişsin..Geri kalan kilolarda gidecek demektir .Darısı benim başıma..Ben şu an açlık-tokluk olayını deniyorum.Aslında hoşuma gitti.Bakalım zaman ne gösterecek..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.