Cevap Gönder  

Üye
Üye

blank.gif
Savaş ben de yeniyim
 Çar 14 Mar, 2007 20:32
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selamlar,
ben de araniza yeni katildim. kendime yeniden diyet yapabilmem icin motivasyon ararken burayi buldum. 2 sene once 76 kiloyken 4 ay kadar diyet ve spor yaptim ve 56 kiloya dustum.fakat simdi-2 yil sonra- basladigim yere geri dondum.bu sirada yogun stresler yasamamin da bu kadar kiloyu geri almamda etkisi oldu ama en kotusu ya hep ya hic mantiginda olmam. ya diyet yapiyorumdur ya da yapmiyorumdur yani. diyetteyken bir dondurma yediysem diyet bitmistir ve artik herseyi yiyebilirim.aranizda bu dusuncede olanlar varsa,bence ilk degistirilmesi gereken bu. simdi bu dusunceyi yikip yeniden diyete baslamak uzereyim. umarim basarili olurum. herkese kolay gelsin.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Mar, 2007 22:13
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

stranger merhaba,

Yaptığın yanlışı yazında belirtiyorsun.PES etmezsen DEVAM edersen diyetin bozulmaz.Hep dile getiriyorum.DİYET demek ORUÇ tutmak demek değil.Yani iki kaşık daha fazla pilav yemen veya birazcık daha fazla et tüketmen sorun değil.önemli olan bir sonraki öğünde dengelemen.Salata ve yogurtla karnını doyurman.İnan senınle aynı düşüncede bir çok insan var.

Diyet yaptıgım sürece, bildiğin cips,tuzlu fıstık,fındık,ceviz,badem tükettim.

Üzerindeki karabulutları dağıtmalısın.Bunu yapacak yine sensin.Sevgiler...

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.