Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! Keşke sizi daha önceden bulsaydım.
 Cmt 03 Şub, 2007 04:55
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Zayıflama umudum tamamen tükenmişti Arrow ancak şimdi sizi görünce birbirini hiç tanımayan(ya da ben öyle sanıyorum) bu insanların birbirlerine böyle destek olması ve güzel şeyler başarması gerçekten çok sevindirici Very Happy umarım benide aranıza aynı sıcaklıkla kabul edersiniz Embarassed
Ben bir ikinvi öğretim öğrencisiyim her 2. öğretimin düştüğü gece geç saatte yemem ve sabah geç uyanma belası yüzünden üniversiteye geldiğimden beri 10 kilo aldım.Aslında tek sorun bu değil benim her zaman kilo problemim olmuştu ve birçok diyet yapmıştım 2004 yazının başında 72 kiloyken eylul sonunda 57 kilo olmayı başarabilmiştim ancak gecen su 2 senede verdiğim kiloları koruyamadım ve şuan 68 kiloyum.(boyumda 1.67) Hedefim 53 kilo olmak. 31 Ocak doğum günümdü yeni kararlar almanın verdiği gazla diyete başladım kendini daha çok seven ve umutlu bir insan olmak için tüm desteğinizi ve önerilerinizi bekliyorum.Haziran ayının ortalarında arkadaşlarımla birlikte bir tatile çıkıcaz umarım o zamana kadar istediğim kiloya ulaşmış olurum tatilde ödülüm olur Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 04 Şub, 2007 03:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

aynen bende ikinci öğretimdim.))) ne demek istediğini çok iyi anlıyorum

gece geç saatte yemek gündüz yediğin bütün yemeklere bedel oluyor

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.