Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ÜÇÜNCÜ ÇİNKO
 Cum 05 Oca, 2007 18:12
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

OO BİZİM GRUPTANDA ÜYELER VARMIŞ BURADA.. DADAA GİRYAN BENSİZ NE İŞİNİZ VAR BAKİİM BURDA ŞEKER TOPAKLARIM. BEN TOPLAMDA 30 KİLO VERMEYİ BAŞARDIM ÇOK MUTLUYUM MUTLULUĞUMU HER YERE DAĞITIYORUM SEVGİLER.. DARISI 40. CI KİLOYA İNŞALLAH..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 05 Oca, 2007 18:35

Öncelikle hoşgeldin pinela Smile
30 kilo vermen çok güzel, nasıl verdiğini bizimle paylaşırsan seviniriz,
ve umarım geri almazsın.
sevgiler..
şeri.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 hoşgelmişsen şeker topağam:)
 Cum 05 Oca, 2007 18:42

pinela ana yavrum senin ne işin var burda:)hoşgeldin.
Şeri ben cevap verriim pinalanın yerine:) blogu var orda herşeyi anlatıyor okuyun detaylı bir şekilde bilgi almış olursunuz beni buralarla tanışmama örnek olan birisidir Pinela benim için herşey onunla başladı.İlk onun blogunu buldum ben nette gezinirken Smile Canım iyiki sana rastladım iyiki varsın seni çoook seviyorumm.Muckss..

http://pinela.blogcu.com/

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 06 Oca, 2007 15:29

aman da aman benim şeker topağım gelmiş. yok ben sensiz gelmem de bende yeni keşfettim burayı. hele bi iyicene anlayım sonra sana haber verecektim. yanlış bilgi olmasın die Razz
tekrardan hoşgeldin

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 cevap
 Pzr 07 Oca, 2007 13:29

Şericim merhaba.. Dadaa cığımın da dediği gibi blogumda mücadelemi anlatıyorum.. www.blogcu.com/pinela adresinden takip edebilirsin. Obezite tedavisi bile gördüm fakat sonra verdiklerimin hepsini geri aldım ve bu kilolarımı da diyetle verdim. 30. kiloyu geçmişte bıraktım ve ağır ağır devam etmekteyim..

Dadaa cıımm bende seni iyiki tanımışım hayatım.. Seni seviyorum bee şirin şey..

Giryanım şeker topağım hıh bak haber vermezsen böyle basarım ben sizi gördünüz mü.. Sevgiler canımcım öpüldün..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Re: cevap
 Çar 10 Oca, 2007 19:18

Pinelacigim,

Blogunu ibret ve motivasyon amaciyla bu aralar kilo vermeye calisan can arkadasima gonderdim ve cok etkilendi dogal olarak. Seni kutlarim bu basaridan dolayi gercekten kendinle gurur duyabilirsin. Arkadasim yasini cok merak etti (sanirim karsilastirma yapacak kendisiyle ve bahane yaratmaya calisacak...) Aceba sakincasi yoksa buraya ya da ozelime yasini bildirebilir misin ona gecebilmem icin? Biliyorum garip bir soru ama ona faydasi olacaksa bunu yapayim dedim Smile
Tesekkur ederim.

Reyhan

pinela demiş ki:
Şericim merhaba.. Dadaa cığımın da dediği gibi blogumda mücadelemi anlatıyorum.. www.blogcu.com/pinela adresinden takip edebilirsin. Obezite tedavisi bile gördüm fakat sonra verdiklerimin hepsini geri aldım ve bu kilolarımı da diyetle verdim. 30. kiloyu geçmişte bıraktım ve ağır ağır devam etmekteyim..

Dadaa cıımm bende seni iyiki tanımışım hayatım.. Seni seviyorum bee şirin şey..

Giryanım şeker topağım hıh bak haber vermezsen böyle basarım ben sizi gördünüz mü.. Sevgiler canımcım öpüldün..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Oca, 2007 09:43

merhaba Pinelacigim,

yazını okudum çok hoşuma gitti benimde aileminde gözlerinin gülmesini istiyorum. bana nasıl zayıfladığın bahsedermisin istersen msn adresimi de verebilrim. sevgilerimle.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 cidoline ve cimcimeye
 Per 11 Oca, 2007 10:12

Cidolina yaşımı yazmamın bir sakıncası yok 24 yaşındayım canım..

Cimcimecim blogumda sonraki sayfalara bakarsan postlarımı okuyabilirsin.. Ama ilk etapta 10 kiloyu porsiyonlarımı azaltarak verdim. Daha sonra obezite tedavisi görüp kilo verdim ama yeniden aldım verdiklerimi.. En güzeli insanın kendi yöntemleriyle diyet yaparak vermesi. Ne yaptın diye sorarsan bilinen şeyler.. Şekerli unlu bol karbonhidratlı yiyecekler yok..Umarım en kısa zamanda zayıflama haberlerini alırız..Sevgiler.

griÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 13 Oca, 2007 13:21

21/08/2006-86 kg----29/09/2006-75,5 kg
38 günde 10.5 kilo...muhteşem bir sonuç.bu tarihler arasında nelere dikkat ettiniz .günlük spor süreniz kaç dakika idi?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 13 Oca, 2007 13:25

gricim merhaba,

Bende 41 günde 15kg verdim . www.kilovermek.com burda başarı hikayem bulunmaktadır.Ayrıca 51 günde de 18kg verdim...

YASAKLI GIDALAR tüketmezsen veriyorsun Smile

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.