Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 01 Kas, 2011 18:33
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

offf ya çikolatası batsın ben yine bozdum dayanamadım ama yarın kesin başlıom mirayy sen ne güzel kilo vermişin darısı benim başıma yaaa Sad( çikolata felan yemiyorumm ya pirinç patlaklı meyvalı hiç bi şekilde yemiommmmm Sad( bugün son kez jelibon yiyimde :p mutlu olim bari yarın katı bir diyet ve spor beklio beni bide koşu bandı aldım yaaa kesin başlıom kesinn Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 Kas, 2011 08:12

duygucum melihe geçmişler olsun cnm Allah şifa versin
bizim kızlar da annanede yapıştırdı ellerini ikisi de hafif ılıkken ellerini değidirip sıcak diye göstermeme rağmen Confused zıpır şeyler yürek hoplatıolar illa...
bahsettiğim çay beşibiryerde Smile doğadan çıkarıyodu galiba bim marketlerde var ve evet sahne adım odur Wink

noname çikolata yedim bozdum dedin de ne kaa yedin tatlım bu mereti mi desem bi paket fln mı
yaw de ki dayanamadın yedin hemen bırakma bozdum nasılsa diye kardeşim sonrasında dikkat et lifli gıdalar tüket msl elma Very Happy öle 2 saatte bir elma ye hehe kilo bile verirsin bi dee boolcana su iç tabyki olayı avantaja dönüştür Wink

amaniin hafta sonu geçen senenin diyet günlüğünden bi şeyler okudum gençlerin tabiriyle KOPTUM Laughing yazcam musait bi zamanda size de inş aman ne cezalar ne tehditler kendimle konuşmalar fln Razz bilen bilir accuk Laughing

ŞAFAK:4 kızlaaar geri sayım yarın başlıo

benim muayyen zamanların bayrama gelmesi feci oldu Evil or Very Mad nasip diyorum

hee bu arada o bir kiloyu yıkadığım halılara borçluyum anacığıım Very Happy spor olayı yaani şu zamanda olmayaydım belkim taa fazla verirdim ne diim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 Kas, 2011 13:30

slm ben geldim tşkler elmayra abla sanada tşk ederim miray ii sayılır bi geçeleri biraz yanıyo heralde huzursuz dün bayram alışverişine çıktık gez gez bacaklarım ağrıdı gecede pes düştüm ben beşi biyerdeyi ara ara kullanıyorum zaten elmayra abla ama bilmem işe yarıyomu........Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 Kas, 2011 15:42

yok yediğim çikolatanın miktarını söylemeyim ben oha yani boşanda semerini ye dersiniz Smile bugün diyete başlayacaktım ama çok halsizim ve üşüyorum galiba hasta olcam hasta olmamak biraz iyi beslenmem lazım ondan başlamadım Sad ama iyi olur olmaz başlayacam yani yarına başlarım Razz üç ayda sizce 10 kilo verilir miii ???

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 Kas, 2011 17:18

ben geldim :p vere vere 1 ayda 250 gr vermişim Smile sporsuz olunca anca böyle oluyor demek ki Smile neyse buna şükür Smile ama yine de bu yöntemi bırakmayacağım Smile çok memnunum böyle hayattan Smile sağlıklı yaşam gibisi yok alıştım bu yönteme Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 Kas, 2011 17:21

3 ayda verilmesine verilir de ki ben zamanında ayda 6 kilo vermiştim Smile ama işim olmaz öyle yöntemle düşün sabah 10 da 4 km yürüyüş+koşu sabah az bişey yiyordum bi daha bişey yemiyorum sadece su içerdim geriye kalan zamanda Smile ama hiç tavsiye etmiyorum zararı olabilir o yüzden.. o zaman bi delilik yaptım öyle bişey :p

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Kas, 2011 10:23

ewt haklısın sağlıksız olur öle ben bugün başlıom 1 saat tempolu yürüyüş yarım saat bisiklet bincem bakalım öğle ve akşam yemeklerinde ekmek yemicem 2lt su günde bu şekilde ayda 3-4 kg veririm heralde hem sağlıklı olmak gibisi yok katılıorum sana hadee bakalımmmm herkese kolay gelsinn Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Kas, 2011 16:41

ooo oyle hareket yaparsan sureklı kesin ayda 3 ya da 4 verirsin Smile kolay gelsin bakalım Smile Smile ben hareket yapmıyorum ama yediklerime dikkat ediyorum Smile ve eninde sonunda fark edilecek Razz biliyorum Smile az versem de boşver Smile zaten yağ gidiyordur gittiği zaman belki de kemiklerim kuvvetleniyordur peyniri çok yiyorum geceleri ballı süt içiyorum yoğurt falan derken Smile o yüzden - kilo fazla gözükmüyor olabilir Smile nerde yararlı yiyecek ben orda ama memnunum böyle olmasından Smile yüzüme ne krem ne tonik ne bişey kullanıyorum fondoten zaten kullanmıyorum yine de yüzümü beğeniyorlar Smile sağlıklı yaşamın faydası Wink saçlarım güçlendi daha parlak duruyor Smile normalde boya yapınca 1 ay sonunda sönükleşirdi ama hala duruyor parlaklığı Smile meyve de yiyorum Smile yemekte yiyorum 3 parça da bitter çikolata yiyorum hergün Smile ekmekte kepek ya da çavdar yiyorum hemde her öğünde 2 dilim Smile hiç aç kalmıyorum Smile çarşıda hamburger yerine yemek yiyorum Smile ama bu yönteme bayılıyorum Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Kas, 2011 00:31

şaşkın ördek gibiyim.. her hafta pazartesi diyete başlayıp öğle yemeğinde diyete son vermekten bıkmış usanmış biriyim. nası olacak diye kara kara düşünürken ilk kez nete "diyet motivasyonu" diye bişe yazmak aklıma geldi. bu sayede siteyi keşfettim. önce ne yapmam gerekiyo, her türlü motivasyona açığım Shocked

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Kas, 2011 07:54

herkesin bayramı mubarek olsun
kurbiyeti(kulluğu) idrak ettiğimiz bayram olsun inşallah Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.