Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 Ekm, 2011 21:00
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kımsecıkler yok anlasılan

durmak yok yola devam:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Ekm, 2011 07:07

aslışım sen varmışsın ya canım Wink yazaydın bi şeyler işini anlat biraz nasıl gidio fln Smile
lalecim afferin sana Smile olayı çözmüşün buna kendinden motorlu olmak denio Razz taşıma suyla değirmen dönmediği gibi dışardan verlen teselliler de işe yaramıyo zaten vatandaş sabitlenmiş oluyo belli bi noktaya baktınız dönüp dolaşıp aynı yere gelio ona göre tavır takının yorar böle insanlar adamı hasta eder gerçek manada enerjini sömürür dert taşı olursunuz yani... demedi demeyiin Very Happy

canlarım dün annem geldi ya amaniin cebren bana halılarımı yıkattı yaw Laughing spor yapamayan beni bi göreydiniz aman aman kendi de yoruldu tabi canım benim. daha yıkanacak var hava serin ya yavaş yavaş şeyedelim dedik Smile ancak kuruyo bugün ve muhtemelen yarın da devam eder uyy accuk incelsem bari yaw hehe Laughing bayramda istanbulda olcaz inş kızkardeşimde toplaşçaz hatun ablasına çekmemiş hiç maşallah tebarekallah doğum yaptı 3 ay sonra yapmamış gibi oldu yaw inceciktir kendisi heer daim Smile bize de nasibeyle Ya Rabbiii! AMİİİN

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Ekm, 2011 13:05

:p YOK YA ONA ÖYLE DENMEZ Smile PSİKOLOGLUK VAR BENDE GALİBA Razz MESELA ARKADAŞIM VARDI YURTTA KALIRKEN HAP KULLANIYORDU PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ TANIŞTIK BİZİM ODAYA GEÇTİ HAPI MAPI BIRAKTI Smile NASIL İYİ GELDİYSEM ARTIK Razz ÖYLE Bİ ETKİM DE VAR Smile KENDİME HAYLİ HAYLİ TABİ Smile AYRICA ÇOĞU ŞEYİ YAŞAMADAN ÇÖZERİM İZLENİMLERİMLE Smile ASLINDA ELMAYRA ABLA SENİ KENDİME BENZETİYORUM BENCE SENDE BENİM GİBİSİN Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Ekm, 2011 19:41

SLM KIZLAR BEN GELDİM GRİP OLMUŞUM 3 GÜNDÜR YATIYORUM ELİMİ BİLE KIPIRDATAMADIM ÇOCUĞA BİLE ZOR BAKTIM HASTA OLDUĞUMU BİLE BİLE ÜSTÜME GELİYORDU SANKİ Sad KİLO ALMIŞIM BENDE NE GÜZEL 1 KİLO VERMİŞTİM GERİ DÖNDÜ Sad BEN NE MUTSUZ BİR İNSANIM YA OFFF:(

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Ekm, 2011 22:17

merhaba ben yeni katıldım aranıza inşallah bu sefer işe yarar zayıflama ihtiyacı duydum sizleri böle incelirken görünce Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Ekm, 2011 22:53

her pazartesi sabah başlayıp akşam biten diyetlerden bıktık beğendiğim kıyafetlere bakıp bakıp alamamaktan bıktım artık karalıyız kızlar ZAYIFLAYACAĞIZZZZ... ya bide şu kilo verdiğinizi gösteren sevimli şeyler nasıl ekleniyo yapamadım Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 26 Ekm, 2011 07:37

hoşgeldin noname güzel bi karar almışın sen pazartesi başlama diyete o zaman bozulmaz canım Wink
lalecim haklısın canım dorudur. ama şöle diim psikologluk herkesin harcı diil mesleği icra edenlerin bile Razz
Allah vergisi yaw Laughing duygucum çook geçmiş olsun . zencefil bal karışımını hararetle tavsiye ediyorm sadece hastayken diil bütün kış Wink her sabah bi tatlı kaşığı ölçü damak tadınıza göre olsun yahut eczanelerde zencefilli şekerler satılıo o bile iyi gelio 2 sene onlan idare ettim bn Smile ilaç kullanmadım hiç memnunum hatta keklere fln kurabiyelere koyuyorum güzel oluyo tavsiye ederim çocuklar da yemiş olur

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 26 Ekm, 2011 10:34

tşk ederim elmayra valla benim için fark etmiyo haftanın bütün günlerini denedim ama bu sefer kararlıyım galiba ben spora gidiyorumm ertelemiyorum bu sefer hepinize kolay gelsin arkadaşlar Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 27 Ekm, 2011 14:23

SLM BEN GELDİM ELMAYRA ABLACIM TŞK EDERİM TAVSİYEN İÇİN AMA BEN ZENCEFİLDEN NEFRET EDİYORUMM SAOL YİNEDE:) NONAME68 HOŞ GELDİN ARAMIZA ELMAYRA ABLACIM SIKI GİRİŞ YAPTIM 2 GÜNDÜR SPOR YAPIYORUM GEÇİCEM SENİ ONA GÖRE Smile VALLA BU HIZLA NASIL GEÇCEKSEM Smile NEYSE KİB GÖR ÖPT...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 27 Ekm, 2011 19:19

noname tebrikler gerçekten istediğimiz her işi başarırız biz kadınlar Wink yeter ki isteyelim
duygucuum geçersin sen geçersiin Smile o kadar halı yıkadım haldur huldur uleyyn bi gıdım eksilme yok arkidiş Laughing
gerçi oruç öğün az belki ondan diyom ama bakalım oruçsuz günlerde anlarız durumu
gerçi tuana spor yapınca kas ağırlığı oluyomuş amaniin inşallah öledir yahut 3-4 güne malum günler başlayacak ondandır ne biliim yaw

bu arada yarın zilhiccenin 1 i muarek olsun hayırlı olsun oruç tutalım öbür tarafta da sevinelim Wink
hepiniz Allaha emanet olun cumanız da hayırlı olsun erkenden Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.