Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 21:30
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

yap tabi Smile değişiklik iyidir Wink ben değişimi çok seviyorum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 22:20

Ooooooh masallah masallah. Kıpırdanıslar basladı nıhayet. Hadı bısmıllah

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 22:27

hemde nasil mirayim hemde nasiiiiil Smile allah bozmasin ve devamini getirmemiz icin bize güc, kuvvet ve azim versin!!

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 23:01

canlar herkese hayirli geceler, tatli rüyalar, ben yatmaya gidicem uykum geldi ama daha öncesi yarin icin canta ve kiyafetleri hazirlamam gerek.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Eyl, 2011 18:40

selam arkadaslar neden kimse gelmemis buraya bugün?? ben biraz önce geldim eve. yorgunluktan ve uykusuzluktan perisanim. karnimda zil degil resmen davul caliyor. kizima makarna kendime de balik hazirlicam. bugün diyetimin 3. günü ve yavas yavas ilerliyorum cook sükür. bayrama 1,5 ay felan kaldi herhalde. günler cabuk gecsede kurtulsak su fazlaliklarimizdan
Smile bugün spor yapmaya niyetliydim ama okulda yeterince spor yaptim, o siniftan o sinifa, merdiven in cik, sürekli kosusturmaca, 2 bardak light yogurt, 2 kupa yesil cay, 2 kupa su ictim, sabah ki menümse 2 yumurta, 1 kupa kahve, 1 kupa yesil cay. aksamada balik var.

sizin diyetler nasil gidiyor?

ftmÇevrimdışı
Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Eyl, 2011 07:51

slm günaydın arkadaşlar
benimde son haftam tam tuana iremin dediği gibi koşturmaca oldu hiiç gelemedim buralara bilgisayar başına oturmadım desem yalan olmaz yeni sayfa ve yeni diyetimizle başbaşayız kopmak yok birlein parmakları kadar kaldık diycem o kadarda yokuz pink yine ortalardan kayboldu sayfayı açıyor sonra yokoluyor sanırım sizde bağımsız bir konu açmaya karar verdiniz iide olmuş sayfanın adı pinkti ama kendi ortalarda yoktu bende kilo durumlrı gram gram yükselişte bıraksam hemen alıcam anlaşılan no no nooooo..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Eyl, 2011 21:31

sayfa sahibi olarak ayip ettim biliyorum,gunlerim cok acayip geciyo arkadaslar. sabah 7.30 da cikiyorum ve en erken 8 de tekrar gelebiliyorum eve. oniki bucuk saatim disarda geciyo yani. yorgunluktan oluyorum. ftm abla,bismillah dedik basladik gibi ama ben spor falan yapamiyorum yapamayinca da oyle kuru kuru ac kalmayla gitmiyo kilolarim. ama bu yorgunlugun ustune de spor yapamiyorum.
tuana irem,senden ne haber? gitmeye devam ediyo mu kilolarin? kusura bakma,cok yogun gunlerdeyim.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Eyl, 2011 22:46

bugüne kadar cok güzel gecti canim, insallah dahada güzel olur. ilk günlerdeki gibi cok veremesemde hergün bi kac yüz gram gidiyor. ama bugün suyumu cok az ictim, dikkat etmedim. 2. kupa yesil cayimi da yeni iciyorum.

bu aksam kizimin okulunda veliler toplantisi vardi. oraya gittim ama yarisinda geri dönmek durumundaydim. esim bu hafta aksamci (vardiyeli calisiyor) o yüzden kizimi annemlere birakmistim. bizim cimcime annemlerde uyumuyor, uyusa bende rahatlicam (okula gittigim günlerde sabah 6da annemlere birakmak zorunda kalmicam) ama yok uyumuyor. illahki ben veya babasi olmasi lazim yaninda. bebekliginden bu yana hep böyleydi insallah kisa zamanda kendi odasinda da uyudugunuda görürüz Smile

allah yardimcin olsun miraycim, insan bazen evinde bos bos oturmayi bile özlüyor bu yogun günlerde.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Eyl, 2011 22:52

fatma ablacim özledim seni, yogunluklar yüzünden dogru dürüst sohbet bile edemedik uzuuuuun zamandir. okulun ilk ayi genelde cok yogun geciyor, e tabiki bide son ayi. saka gibi önümüzdeki hafta da biterse, burda okullar acilali 1 ay olmus olucak. zaman ne kadarda cabuk geciyor farkinda degilim.

okulda oldugum günler spor yapmis gibi oluyorum Smile görseniz halimi, bi sinifi alip digerine kosuyorum, ordan oraaya cekirge misali hoplaya ziplaya zmanin nasil gectigini anlamiyorum. eve gelincede pilim bitmis oluyor Smile allahtanki haftada 3 gün 12 saat calisiyorum degilse hepten biterdim herhalde Smile ah bide diger günler hic olmazsa yürüyüs yapabilsemm.... insallah o da olucak. söyle biraz yoluna koyayim isleri allahin iizniyle o da olucak!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 23 Eyl, 2011 02:32

Kızlarrr ben geldimmmm, tekrar sıkı bir diyet uygulamalıyım bu aralar kendimi baaya saldığımın farkına vardım ve bu sıtede hırslandıgım ıcın tekrar buradayım.. ıstedıgım kıloya olmasada 58e dustum fakat bır aydır 60ım hıc sekmıyor 8 kılo vucuttan tamameeen gıttı bır daha gelmeyecekler ıns.. şimdi hedef tekrar 55 olurum ıns.. sizler nasılsınız nasıl gidiyor diyetler? : )

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.