Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 Eyl, 2011 13:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Tuanam ıremım salma kendını kardesım. O kırılma noktası var ya,az kaldı ona ulasmana.
Dun gece telefonumda bı sorun vardı,ne yaptıysam gonderemedım yazdıklarımı.
Aksam guzel gectı. Hafıf yedım. Ama sabah uyanamadım,yumurta haslamıstım ama yıyemedım. Yanıma 1 tane elma aldım ama ac karnına o da pek ıyı olmadı. Sonrasında kızımın patates kızartmasından cok az attım agzıma,elmamı yedım,bıkac saat sonra 2 tane kucuk bıskuvı yedım. Eve geldım ve 3 tane bayram cıkolatamızdan yedım. Bıraz dınlenıp mutfaga gecıcem ıns.aksama mısafırım var.

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 10:06

canlarim benim allah razi olsun sizden! gecen gece kirilma noktam oldu, bu son olsun artik, utaniyorum diyete baslayip yarida birakmaktan. kötü örnek oluyorum, msjlarim moral bozuyor.kendime olan güvenim kararligin yavas yavas geliyor insallah. bunu sözlerimle mesajlarmla degil giden kilolarimla gösterebilirim insallah!

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 19:43

selaaaaaaaaaaaaaaaaaam
nihayet geldim. yatili misafirim vardi,sabah okul,ogleden sonra toplanti,ordanda cikista misafirleri gezdirmek falan derken feci yorulmusum. bugun cornflakesim de geldi. hadi bakalim,hayirlisi. yaaaa kimseler gelmez oldu yine

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 20:52

aleyküm selaaaam Smile bende geldim ama biraz gec kalmisim Smile 1 saat önce girebilseydim yakalicakmissim seni Smile

kizim ikindi vakti uyuycakti, uyusaydi suan hala ayakta olacagi icin, bende annemlere götürdüm. orda biraz oynadi uykusu acildi. biraz öncede geldik hemen uyuttum Smile

gözün aydin miraycim, simdi tam takir diyet icin hazirsin dimi insallah? Wink benim bugün sabah biraz midem bulandi, acliktan mi yoksa yine yumurta yicektim ondan mi bilmiyorum. cok sükür güzel gecti 2.günümde. bakalim yarin tartim tartim ne diycek bana Wink simdiden merak ediyorum.

Allahim insallah kurban bayramina hepimizin gönlünden gecirdigi hedefledigi kiloya ulastirir bizi.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 20:57

BEN RÜYAMDA KENDİMİ GÖRDÜM SACIMI ESMER YAPSAM MI DİYE KARARSIZDIM ANAM RÜYAMDA ESMERİM BİDE YUZUM HAFİF ZAYIFLAMIŞ NASIL DURMUŞUM AMA OOO OYLE GÜZEL GÖRMEDİM YAA.. OYLE OLCAKSAM ESMER YAPAYIM KENDİMİ Smile REJİME DE DEVAM EDEYİM DEĞER YAAA Smile Smile ACABA DIYORUM BEN DEGIL MIYDIM AMA GOZLER AYNI.. SADECE SACIM SIMSIYAH OLMUŞ YUZUM DE HAFIF ZAYIFLAMIŞ AMA ÇOK DEĞİL BİRAZ TAM İDEAL OLMUŞ NE GÜZELDİ YA Smile Smile O KIZ GİTMESE DEDİM RÜYAMDA SONRADAN FARK ETTİM ASLINDA O BENDİM Smile DEVAM DEVAM Smile DEĞER DEĞER UĞRAŞA Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 20:58

ARTİST GİBİ OLALIM KIZLAR Smile DURMAK YOK YOLA DEVAM Smile Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 21:01

TABİ BUGÜN SABAH 2 TANE POĞÇA YEDİM Razz AMA KAHVALTIDA İŞTE Smile DÜN AKŞAM YEMEĞİ İÇİN YAPMIŞTI ANNEM.. 3 TANEYDİ HAKKIMIZ GECE ACIKIR GİBİ OLDUM SADECE 1 TANE YEDİM.. SONRA SABAHTA KALAN İKİYİ YEDİM AMA BUGÜN AKŞAM YEMEĞİNDE DE BÖREK VARDI.. AKŞAM YEMEĞİMDE YEMEDİM.. SADECE 1 TABAK YEMEK YARIM DİLİM EKMEK BOL SALATA BİDE 1 TANE BİBER YEDİM Smile MAKARNA DA VARDI ONU DA YEMEDİM Smile MALUM GÜNDÜZ YİYORUM AKŞAM YEMEĞİNE AZ KALORİLİLERİ YİYORUM :)ZATEN MAKARNA GEREKSİZ HADİ PİLAV ARADA YEMEK LAZIM ÇÜNKÜ PİLAVIN YARARI DA VAR.. AMA TABİ ÖĞLE YEMEĞİNDE YEMEK ŞARTIYLA Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 21:08

allah hayirlara getirsin insallah lalecim Smile aksam onu düsünerek mi uyudun kaldin? bazen bende de oluyor. düsündügüm rüyama giriyor Smile

burda cok az kisi kaldik, ama olsun pes etmek yok dedigin gibi yola devam. bundan sonra insallah benden olumsuz mesajlar okumicaksiniz, kararliyim bu defa bu SON pes edisim olcak Allahin izniyle.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 21:17

YOO ONU DÜŞÜNMEDİM :s AMA RÜYAMA GİRDİ DAHA ÖNCE DÜŞÜNMÜŞTÜM DOĞUM GÜNÜME BOYARIM DEMİŞTİM AMA SONRA VAZGEÇMİŞTİM BELKİ DE VAZGEÇMEYEYİM DİYE GÖRDÜM Smile Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Eyl, 2011 21:24

Smile eminim cok yakisacaktir. bende söyle kilolarimi verince kendime bastan ayaga degisim yapicam :)gaza getirdin beni Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.