Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72, 73  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 18:40
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

iyi yaaaa,bagirsaklarin belki biraz daha duzene girer. ama pink,bana cok saglikli gibi gelmiyo canim. yani tek tip ogun. cok uzun sureli olmamali bence.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 18:46

tek tip öğün değil ki kahvaltını yapıyosun sonra 2 saatte bi elma ve yeşilçay istersen salata falanda yiyosun bence iyi ablacım sadece 1 veya 2 hafta dayanıcam sonra da yavaş yavaş arttırırım yemeklerimi yani elma sayısı düşer 3 kaşık yemek yerim bunu yaptıktan hemen sonra tamam zayıfım yiyebilirim dersem hepsini tekrar alırım hemde fazlasıyla ama 1 hafta en azından metabolizmamın hızlanması için iyi görüyorum inş. iyi sonuçlar alırım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 19:27

insallah canim. Allah muvaffak etsin,gazaniz mubarek olsun.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 19:37

buda işe yaramazsa zaten büyük ihtimal ben pes etcem yoruldum artık çünkü ama işe yararsa sonuna kadar devam Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 20:11

iyi olacak insallah canim. senin adina kendimden daha cok korkuyorum;cok kafaya takiyosun sen. saglikli bi sekilde verirsin insallah.
tuana irem,sen nerelerdesin?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 20:16

aslında öncede böle değildi takmazdım hiç ama artık takıyorum çünkü cevremdeki herkez zayıf ve ben zayıflayınca karşındakilerin tepkilerinden tut davranışlarının bile değiştiğini gördüm ablacım bu dünyada şişman olmak 2. sınıf vatandaş olduğunu gösteriyo düşün bi kere evlenirken bile şişmansa genelde kabul edilmiyo benim abmin bana karşı davranışları bile değişiyo zayıfladığımda ve ben artık zayıflamak istiyorum. başarmak istiyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 20:31

basarmak onemli tabi ki! ama hayatinda olmazsa olmaz gorme canim.
suan kilo vermeyi inan bende cok cok coooook istiyorum ama sanirim senin kadar degil.
guzel olacak caanim,inaniyorum. insallah guzel olacak. ama bunun icin otur ve dua et. bunun icinde dua edilir mi deme. gercektende ac ellerini cok icten;Allahim bunu senden istiyorum.de. ondan iste,o dilerse bu i hic zorlanmadan oluverir. yoksa da ugras dur.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 20:45

merak etme ablacım ben bunun için dua edilir mi demem herşeyin allah isterse olcağını biliyorum ve hiç merak etme tabikide dua ediyorum hemde yalvara yakara rabbimde inş. yanımda olur ve başarırım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 20:58

bu gün nedense kimse yok Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 19 Şub, 2011 21:01

SLM KIZLAR DEMEK ELMA DİYETİNE BAŞLADINIZ HAYIRLI OLSUN Smile BEN YİNE DE BÖYLE DEVAM EDİCEM HERŞEYDEN YEMEYE DEVAM Razz BEN ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM BU ARADA BUGÜN DAHA PASTA KURABİYE TÜRÜ YEMEDİM ARA ÖĞÜNLERİ 1 DİLİM EKMEK VE ZEYTİN PEYNİRLE GEÇİŞTİRDİM Smile HATTA AZ ÖNCE AKŞAM YEMEĞİMİ YEDİM 1 DİLİMDEN AZ EKMEK YEDİM SONRASINDA PİLAV VE TAVUK VARDI COK SEVERIM TAVUĞU Smile YEMEGIN ARDINDAN YEMEDIM SAAT 9 A SAKLADIM TAVUĞU AMA PİLAV YEMİCEM TABİ YARIN GÜNDÜZ YERİM PİLAVI 3 KAŞIK SONUÇTA HERŞEYİN AYRI FAYDASI VAR MAHRUM KALMAYAYIM Smile SALI GÜNÜNE KADAR NE OLCAK BAKALIM Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72, 73  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.