Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 11 Arl, 2010 13:29
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

aynen bak kapkaramsar bence snn bu regl bitsin adam akıllı bi diyet yapalım ama birlikte ayarlıyalım proğramımızı olur mu?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 11 Arl, 2010 18:41

tamam pinkcim yaa yeter gari kurtulalım bizdeeee Sad( şimdi soğuklar geldi yürüyüş zor oluyo en kötüsü de bu zaten evde elıptık bısıkletım vardı oda bozulcak zamanı buldu ama yılmayalım yapalım bişiler şu soğan için keşke ortamın olsaydı yurtta ısıtcak ocak falan ykmudur yaa şu an tek umudum o benim Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 12 Arl, 2010 01:10

yok malesef off Sad bilmiyorum ama bi çaresine bakmalıyız be yarından itibaren başlamak istiyorum hep kensime söz veriyorum ama tutamıyorum Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 12 Arl, 2010 02:02

kızlarrrr o soğan suyunu zayıflama amaçlı kullanmayın sakın. o polikistik over hastası veya çikolata kisti olan hastalar için bir kür. kısa vadeli bir kür. hastalık için yani zayıflama amaçlı değil. uzun vadeli kullanımı kadınlarda rahim duvarında incelme yapıyor ve bu çok tehlikeli.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 12 Arl, 2010 11:56

artık ne yapmam gerektiğini bile bilmiyorum ama 3 gn ağzıma bi lokma bile bişe koymıcam bundan eminim..

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Arl, 2010 00:42

aaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok şaşırdım bu soğan işine hemen kadın doğumcu bi arkadaşıma sorcam bunu çok merak ettim vede doğruluk payı varsa çok üzülürüm yaaa:(

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Arl, 2010 21:36

evet canım. bu ibrahim saraçoğlu nun bir kürü ve sitesinde bu uyarıyı yapıyo. zayıflama amaçlı değil. ayrıca ben polikistik için kullandım. faydası oldu ama kilo vermedim. zayıflama ile hiç alakası yok. kadınlık hormonlarını etkiliyo ama soğan. bilgin olsun.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Arl, 2010 23:28

pinkciğim önemli olan sağlıklı olmamız...zayıf ama hasta olmak istemezsin di mi?
- Hiçbir şey yemeyerek zayıflamak tehlikeli mi?: Bu tarz girişimler son derece tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Vücudunuz iki günden fazla aç kaldığında, karbonhidrat ve protein gibi en temel ihtiyaçlarını kaslardan karşılamaya kalkacaktır. Ayrıca büyük su kaybına da rastlanır. Bunun sonucu olarak da baş ağrısı, baş dönmesi, sıkıntı gibi olumsuz belirtiler görülebilir. Aç kalınan süre arttıkça, oluşması muhtemel tehlikeler de daha ciddi boyutlar kazanacaktır
bu yazıyı okurken sen geldin aklıma...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Arl, 2010 22:47

ablacım haklısın ama bn zayıflayamadıkca zaten sağlıksız olmaya başladım ben zayıflamak istiyorum artık ya neden kendime engel olamıyorum anlayamıyorum ama zayıflayamadıkca psikolojim bozuldu formula 7 gibi bi ürün kullansam nasıl olur?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Arl, 2010 15:01

pinkçiğim,formula 7 hakkında sadece reklamlardaki kadar bilgim var.kullanan bir tanıdığım yok.bu tür ilaçlar hakkında pek olumlu düşünmüyorum.belki bir süre hızlı ve çok verdirebilir ama ileri dönük etkileri ne olur o meçhul.biliyorum sabırsızlanıyorsun.takılıp kalmak hoşuna gitmiyor.ama bak ben üç aydır vermedim hatta aldım.bunun en büyük sebebi tam olarak vermem gerektiğine odaklanamamk,sürekli başlayıp sürekli bozmak oldu.bir arkadaşımın dediği gibi diyet yapma fikri sıkıcı.o yüzden artık az az öz yemeye çalışıyorum.arada fazla kaçarsa önemsememeye ,moralimi bozmamaya çalışıyorum.yani işi daha uzun bir zaman dilimine yayarak üstümdeki baskı hissini azaltmaya çalışıyorum.çünkü kendimi kastığım zaman daha kötü oluyor ve kendimi kontrol etmekte zorlanıyorum.ama sen ben buna gelemem.beklemek değil vermek istiyorum diyorsan sende zayıflada bazı arkadaşların yaptığı çorba diyeti var.hatta ayşegül ablanın çorba diyeti diye geçiyor.bir incele canım...yapabileceğine inanırsan yap istersen.ama ben yine de normal yeme düzenimize uyan ve hep uygulayabileceğimiz türden yeme biçimlerini uygulamaktan yanayım.bu diyeti ben kendime göre uygulayıp şöyle yapıyorum:diyelim o gün fazla kaçtı.o zaman akşam yemeğinde çorba,salata,ya da çorba yoğurt yiyerek günü bitiriyorum.inan o bile fayda sağlıyor.çok uzattım ablacım hoşgör lütfen.eminim sen en güzel ve doğru olana karar vereceksin canım.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.