Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 06 Arl, 2010 22:00
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bence öncelikle düzenli yemeyi öğrenmeliyiz mesela ben yurtta sabah kahvaltılarını kesinlikle kaçırmamalıyım öğlen yurtta yemek yok ama ben öğlen yemediğimde akşam çok acıkıp çok yiyorum o yüzden öğlen spacial k aldım sütle birlikte onu yicem akşama da normal bi öğün yemeliyiz sporu asla eksik etmemeliyiz ben şimdilik yurtta yeni olduğum için spor salonuna gidemiyorum yazmıştım okumuşsundur yurtta spor salonu da var ben onu kullanmaya başlamalıyım her gün spor yapmalıyız Wink

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 06 Arl, 2010 22:39

işte evet benim yemek düzenim çok kötü sabah yatıp akşam kalkıyorum nerdeyse o yüzden artık erken yatıp erken kalkacam inş bide su içmeyi sevmyorum en az 1.5 litre su içeyim diyorum ilerde belki daha da arttırırımSmileşimdi bi hedef belirleyelim o zman kendimize ben ay sonuna en az 4 kilo diyorum o da 15 gün misafirim olacak o yüzden en fazla bu kadar olur gibi geliyo haftalık bakalım ne kadar vermişiz diye olur mu

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Arl, 2010 00:06

tabiki ama öncelikle haftalık hedefler belirleyelim kendimize haftada en az 2 kilo vermeye çalışalımWink haftaya pazartesi 2 kg vermiş olalım inşWink

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Arl, 2010 00:40

ben 1 e de razıyım Sad tamam hedefimiz 2 olsun yarın itibariyle başlayalım o zman inş ulaşırız yediklerimizi yaptıklarımızı yazacakmıyız peki bence yazalım neden belli bi kiloda kaldığımızı anlamış oluruz bide nete ne zamanlar girebiliyosun sen aynı anda burda olursak daha ii anlaşıcaz sanırım Wink ben genelde akşamdan itibaren hep müsait oluyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Arl, 2010 11:03

bende genelde sabah ve akşam 9dan sora müsait oluyorum bence de yazmalıyız bu gn 4 zeytin 1 dilim kepek ekmek bir dilim peynir ve bir domates ve salatalıkla kahvaltımı yaptım ara öğün olarak biraz önce 1 tane bisküvi yedim

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Arl, 2010 15:30

o zaman 11 gibi günün muhasebesini yapalım canım bende sabah iki sivri biber bi tane kabak közledim 1.5 dilim ekmekle birlikte birazda peynir yedim 2 fincanda çay şimdilik ii bakalım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Arl, 2010 01:30

bu gn herşey gzl gitti spor hariç :s

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Arl, 2010 01:44

aynen benimde herşey harika olmasada iyiydi idare ederdi 30 dk tempolu yürüdüm 30dk falanda daha az tempolu diyebilirim Smile yarında umarım böyle güzel olur haa kötü olan tek şey yarım topkek yedim Sad bu sefer başarıcaz inş tatlım inanıyorum Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Arl, 2010 12:30

inş Smile sabah kahvaltıya yetişemediğim için 1 kase sütle spacial k yedim öğlende aynısı olcak gibi gözüküyo Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 08 Arl, 2010 18:01

bende sabah o kadar aç uyandım ki en pratik special k ve süt olduğu için hemn onu yedim:)1saat tempolu yürüyüş ardından bol bol su ve bitki çaylarıyla şimdilik iyiyim ha arada bide 10 tane çubuk kraker ve bir küçük yeşil elma yedim akşam da mercimek çorbası ve iki dilim light ekmekle günü tamamlamayı düşünüyorum

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.