Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! BENDE DİYET KARDEŞİ İSTİYORUM
 Per 18 Mar, 2010 14:40
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar ben yeni üyeyim ve zayıflamak istiyorum bunun içinde başta psikolojik olarak iyi olmamız gerektiğini biliyorum. o yüzden kendime diyet kardeşimi bulmk için bu konuyu açtm ayrıca önerilerinizide dört gözle bekliycem. yaşım 18 boyum 1.73 kilom ise 76 boyumdan belli etmiorm ama bu gidişle oda belli olcak. en zoruda resmen tatlı hastayısıyımdırr Rolling Eyes

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! Re: BENDE DİYET KARDEŞİ İSTİYORUM
 Cmt 20 Mar, 2010 17:55
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bafy demiş ki:
arkadaşlar ben yeni üyeyim ve zayıflamak istiyorum bunun içinde başta psikolojik olarak iyi olmamız gerektiğini biliyorum. o yüzden kendime diyet kardeşimi bulmk için bu konuyu açtm ayrıca önerilerinizide dört gözle bekliycem. yaşım 18 boyum 1.73 kilom ise 76 boyumdan belli etmiorm ama bu gidişle oda belli olcak. en zoruda resmen tatlı hastayısıyımdırr Rolling Eyes

merhaba bafy ben de neredeyse yeni üye sayılırım seninle çok benziyoruz ben de 18 yaşında 1.72 boyunda ve 66 kiloyum yaklaşık 2 aydır diyet yapıyorum ve bu 4 kilo vermiş halim. kabul edersen diyet kardeşin olmak istiyorum el ele verirsek daha kolay kilo vereceğimizi düşünüyorum.görüşmek üzere..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.