Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 Daha çok gencim
 Cum 17 Ekm, 2008 23:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhabalar 19 yaşında bir gençkızım bende kilolarımdan dolayı çok rahatsızım 1,65 boyunda 82 kiloyum aslında hazirandan ağustosa kadar hergün düzenli yürüyüş ve beslenmeme dikkat ederek fark edilir derecede zayıflamıştım fakat ramazan ayında ölçüyü fazlasıyla kaçırdım genel sağlık kontrolünde karaciğerimde yağlanma çıktı.Bu genç yaşta böyle bir şeyin olmasıı ço üzdü hemen ertesi gün bir diyetisyene gittim.Diyetisyenim bana sabah şunu yicen akşam bunu yicen diye bir program vermedi sadece besin grupları ve günlük almam gereken kalori ihtiyacımı söyledi ve birde bir dahaki kontrole gittiğimde kilo vermemi.(Biraz sertti korkuttu doğrusu)Smile Böylece hem kendim ne yeemem gerektiğine karar veriyorum hemde sağlıklı beslenmeyi öğreeniyorum.Kontrollere her gittiğimde burada paylaşıcam bu yolda benide yalnız bırakmazsanız çok sevinirim.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Kas, 2008 17:31

Merhaba arkadaşım. Bende senin gibi sayılırım. 18 yaşındayım ve bu işe başladığımda 1.63 boyuma 86 kiloydum. Şimdi ise 75 kiloyum. Ancak hedefim en az 58 kg olmak. 80'li rakamlarda olmak bir kadın, daha doğrusu bir genç kız için çok ama çok zor birşey. Bu nedenle sabırlı ve azimli olmanı ve bu yolda asla ve asla pes etmemeni temenni ediyorum. Çünkü bu yol uzun bir yol ancak sonuçları o kadar güzel ki adım atmamak mümkün değil. Zorluklara karşı koyabilirsek,hedefimize ulaşabiliriz Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 26 Kas, 2008 11:43

kızlarr deneyimli bir ablanız olarak neyapın yapın bu kiloları verin diyorum.
yaş küçükken kolay veriliyorr.diyet ve sporr.sakın acele etmeyin.bu iş sabır ve psikoloji i işi:)maalesef zor ama imkansız değil..
hayatınızı buna göre planlayın.eger hsonu arkadaşlarla gezerken rejim olayından kopuyorsanız dışarı çıkmayın...kolay gelsin öptüm

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Sal 30 Arl, 2008 02:20

Merhaba aranıza yeni geldim ama ne olur banada destek verin benimde boy 1.68 kilo 103 feci bir kilo aldım 73 den cıktım ama artık hiç bişede hevesim yok sizce ben kilo vere bilirmiyim ve üstüne üstelik birbucuk senelikte evliyim dha cok diet yaptım ama şimdi olmuo yürüyüş bandı bilem aldırdım 2 ay oldu fakat toplasan 2 hafta yürüdüm ve 7 kilo verdim ama kurban bayramında gene aldım artık nefes alamıorum.ve bide ben hiç diet yapmamış bi insanda deilim 100 kilodan 68 düştüm 6 sene diet yaptı 15 yaşında 100 kiloydum ömrüm hep diyetle gecti ma evlenince neden böle oldum anlamıorum Allah hepinize ve icinde banada yardım etsin ama ne olur birbirimize destek olalım.

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Sal 30 Arl, 2008 02:20

Merhaba aranıza yeni geldim ama ne olur banada destek verin benimde boy 1.68 kilo 103 feci bir kilo aldım 73 den cıktım ama artık hiç bişede hevesim yok sizce ben kilo vere bilirmiyim ve üstüne üstelik birbucuk senelikte evliyim dha cok diet yaptım ama şimdi olmuo yürüyüş bandı bilem aldırdım 2 ay oldu fakat toplasan 2 hafta yürüdüm ve 7 kilo verdim ama kurban bayramında gene aldım artık nefes alamıorum.ve bide ben hiç diet yapmamış bi insanda deilim 100 kilodan 68 düştüm 6 sene diet yaptı 15 yaşında 100 kiloydum ömrüm hep diyetle gecti ma evlenince neden böle oldum anlamıorum Allah hepinize ve icinde banada yardım etsin ama ne olur birbirimize destek olalım.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.