Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Fikir destek istiyorum
Pts 15 Arl, 2008 11:00

Pts 15 Arl, 2008 22:06
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

selam arkadaşlar.
internette ümitsizce gezinirken bu siteyii buldum ve altın bulmuş gibi sevindim.
benimde derdim kilo. 15 kilo vermem gerekiyor. amaa nasıl olucak bilmiyorum. aslında ben doğum sonrası 110 kilodan şuanda 87 kiloyaa düştüm. amaa artık sıkıldım mmı yoruldummu yada motiveyimi kaybettim bilmiyorum.. tek başımaaa yapamıyorum sizlerin desteğine ihtiyacım var. lütfen benii burda yönlendirin. ilk olarak nerden başlamalıyım. Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Arl, 2008 23:50

selam canım üzülme biz zayıf insanlardan daha mı aptalız.Ben bu gün rejime başladım inanıyorum sen benden daha kısa sürede daha çok kilo verirsin.lütfen özel ve güzel olduğumuzu unutmayalım.nezaman ihtiyaç duyarsan yaz Surprised

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 destek istiyorum
 Sal 16 Arl, 2008 00:40

emenem demiş ki:
selam canım üzülme biz zayıf insanlardan daha mı aptalız.Ben bu gün rejime başladım inanıyorum sen benden daha kısa sürede daha çok kilo verirsin.lütfen özel ve güzel olduğumuzu unutmayalım.nezaman ihtiyaç duyarsan yaz Surprised

canımmmmmm çok teşekkür ederim ilginee. yazdıklarında çok amaa çok haklısın. bende yarın sabah itibariyle başlıyorum hergün burdan sana rapor edicem.
hergün 1 saat koşu bandımda yürüyeceğim söz veriyorum..
inşallah sende kısa zamanda verirsin.
sende serüvenini benimle paylaşki destek olup motive olalım.
senden haberleri bekliyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Sal 30 Arl, 2008 02:12

Canım başta selam sana her zman destkciyim ama ne olur sizde bana destek veriin.Bir bucuk senelik evliyim ve 6 ayda 32kilo aldım.Boyum 1.68 kilom 103 ve cok kısa sürede bu kiloyu aldım.Saolsun eşim bişiy demio ama ben cok bunaldım aslında diet hiç yapmadıgım bişiy degil ama artık yapamıyorum.ben 15 yaşındayken 100 lilodan 68 liloya indim ama müthiş şok diet yaptım mesela sadece 1 hafta vişne suyuyla yaşadım oda mide borumu yakmış sade patates diyeti yaptım kola diyeti felan derken evlinincede birden aldım nese biliorum fazla uzattım ama ne olur bana yardım edin bi 30 kilo daha almak istemiorum şu anda türkiyedeim ama 20 gün sonra sirbistanın belgrad şehrine taşınacam ve artık yürüyüş bandım var ama hakketden en büyük ihtiyacım destek gercim bitanecik eşim bana bir bucuk senedir destek oluyo ama ben icraat yok
javascript:emoticon('Sad')

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.