Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 31 Ağu, 2008 14:08
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar bilinçli bugün şu saatte şunu yiycem bunu yiycem demedimgünde kardeşimin yardımıyla 200 mekik çektim günde 2.5 litre su içtim aksam saat 7den sonra yemek yemedım ama çok acıkırsam yeşil elma yedim.yeşil ellma sindirimi kolaylaştırıyo.bide benim sindirim problemim olduğu için ne kdar az yemek yesemde sindiremediğim için kilo veremiyordum o sebepten dolayı bekunis diye sindirimi kolaylastıran bitkisel bi ilaç var onuda kullandım az öz yedim şu an annem çağırıyo msnımı eklemk ısteyen arkadaşlar msndende konuabiliriz [email protected]

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 31 Ağu, 2008 18:31

heyyyyyyyy 70.5 kilo oldum Very Happy yarın itibariyle 2 ayı devirmiş oluyorum tabi üstümden
12.5 kilo atmış olrak Cool ama spora gitmiycem artık okul başlıyo Sad okul dersane öss derken sürekli oturcam:( off yaa

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 01 Eyl, 2008 15:53

kızlar bende hala 71 kiloyum en son y-konya ile konuştuk ondan beridir ne verdim ne aldım Crying or Very sad okul açılıyor leyliyede yazdım onu gerçekten takdir ettim birde onun diyetine başlayacağım inşallah veririm ya kızlar benden önce üyeliği olanlar belki biliyordur şu kilo cetveli image olarak nasıl ekleniyor bilen biri bana yazsın herkese kolay gelsin Smile http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_88_71_57_abs.png

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! (Başlık yok)
 Pts 01 Eyl, 2008 15:56

http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_88_71_57_abs.png
arkadaşlar hala 71 kilodayım bir değişiklik yok birde leylinin diyetini deneyeceğim inşallah gelişme olur herkese kolay gelsin Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
Fikir (Başlık yok)
 Sal 02 Eyl, 2008 11:11

Vaktim oldukça girip mesajlarınızı okuyorum.Tekrar söylemek istediğim birşey var.Az önce sevgili Reyroş'un mesajını okurken sanırım tekrar söylemeliyim dedim.
Birçok kez diyetisyene gitmiş başarısızlık yaşamış,hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz.Ama zayıflama mutlaka diyetisyen kontrolünde olmalı bunu unutmayın.Kendi kendinize yaptığınız,internetten indirdiğiniz diyetler size çok zarar verebilir.İlk önce hızlı kilo verdiğiniz için işe yaradığını düşünürsünüz ama uzun vadede görürsünüz ki verdiğiniz kiloları aynı hızla geri almışsınız.Bilinçsiz ve kontrolsüz diyet yapmak metabolizmayı bozuyor ve biz bu metabolizmayı düzene sokana kadar akla karayı seçiyoruz.Ve şunu da unutmayın.Kimsenin diyeti kimseye uymaz.Yani Sevgili Reyroş, Leylii nin diyetini denemen sana bir fayda sağlamaz.Kalorisi hatta içeriği bile aynı olan ve aynı yaşta aynı boyda aynı kiloda iki kişinin diyete cevabı farklıdır.Püf noktası da burasıdır zaten.Takip edilmek.Neye nasıl cevap veriyorsunuz.Metabolizmanız nasıl çalışıyor.Hangi öğünde ne kadar tüketmelisiniz.Bunlar ancak bir uzman kontrolünde ayarlanabilir.Lütfen dikkatli ve akıllı olun.Yazılarıma bir göz atın sormak istedikleriniz olduğunda bana diyetvesaglik.com dan ulşabilirsiniz.Sevgilerle...
www.diyetisyen.wordpress.com
www.diyetvesaglik.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 07 Eyl, 2008 11:55

68.5 kiloyum 44 beden okul eteğim patlıycak gbi olurken dün aldığım 40 beden eteğim rahat oluyo Laughing çok mutluyuumm Very Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 beni de takip edin
 Pts 29 Arl, 2008 23:11

desteklerinizi bekliyorum,benim sınırım 84 iken spor sal. gidip,veremeyince,diyetide bırakınca hiç olmadığım 87 ye çıktım.kafa karışıklığı,taşınma ve istanbul bana 5 kilo daha verdi.tamam öncedende kiloluydum ama bu artık kaldırılır cinsten değildi.hiçbir kıy.olmuyor,dışarıya çıkmak istemiyorum kimseyle buluşmak istemiyorum.bu kiloyla hamile olsam birsürü sorun,eşimde rahatsız,bu çabalarla 87 oldum ama hala nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum.zayıflarsam yazacağım.bana yazın yada ist.dabi merkez biliyormusunuz.int.ten bulamadım.saygılar.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.