Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! sizde yapabılırsınız
 Pzr 12 Ekm, 2008 15:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaslar oncelikle merhaba ben yeni üye oldum ama hep takip ediyordum.72 kiloydum ve ne yaptiysam kilo verememiştim hep yarim kaliyordu veya diyeti akşamında bozuyordum ama sonunda çevre baskısı ile diyete basladım ve yanımdakınler destek olmasına kostek oluyorlardı sadece eleştırmeyı bılen ınsanlar fakat ben ıradelı olup 6 ayda 55 kılo oldum ve 3 aydır dıyet yapmıorm bır gram bıle gerı almadım Smile nasıl yaptıgıma gelın butun yedıklerımin kalorılerını bılerek mantıklı yıyordum ve haftanın 6 gunu 2 bucuk saat yurudum artık yurumek alıskanlık halıne geldı yurumeyınce eksık hıssedıyorum şimdı cok mutluyum yenı bı hayata basladım resmen butun kösteklerıde cıkardım hayatımdan Smile sadece paylasmak ıstedim sizde basarabılırsınız.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Ekm, 2008 13:20

azmini kutluyorum arkadaşım aramıza hoşgeldin ....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Ekm, 2008 17:07

bende 72 kiloyum ve bende 55 kiloya düşmek istiyorum..inşallah bende başarırım bunu

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 01 Kas, 2008 22:48

bende kutluyorum seni arkadaşım..tebriklerrrrrrrr

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! Re: sizde yapabılırsınız
 Per 27 Kas, 2008 13:06

Uzun zamandır siteden haberdarım ve takip ediyorum. Ben 76 kiloyum ve doğum yaptığımdan beri birçok yol denedim. Düzenli yürüyüş yaptığım zaman 66'ya kadar inmiştim. Ancak yeme düzenini değiştirmeden yürüyüşü bırakınca tekrar verdiğim kiloları aldım. Simdi yeniden başladım. Yine yine yeniden. Başarı öykün bana yeniden başlama ancak bu sefer ipin ucunu kaçırmadan devam edebilme konusunda cesaret verdi. Teşekkürler!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 27 Kas, 2008 13:11

Siteden uzun zamandır haberdardım ve ara ara tartışmaları izliyordum. Nihayet uye oldum. Ben 76 kiloyum. Doğumdan sonra veremedim. Benim sorunum yeme düzenimi değiştirememem. Özellikle akşamları iş dönüşü geç yemek de sorunu katlıyor. Düzenli yürüyüş yaptığım bir dönem 66'ya kadar indim. Ancak yürüyüşü bırakınca yavaş yavaş yeniden kilolar geri döndü. Başarı hikayen bana yeniden başlama ve istikrarlı olma konusunda cesaret verdi. Çok teşekkürler!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 27 Kas, 2008 13:11

Siteden uzun zamandır haberdardım ve ara ara tartışmaları izliyordum. Nihayet uye oldum. Ben 76 kiloyum. Doğumdan sonra veremedim. Benim sorunum yeme düzenimi değiştirememem. Özellikle akşamları iş dönüşü geç yemek de sorunu katlıyor. Düzenli yürüyüş yaptığım bir dönem 66'ya kadar indim. Ancak yürüyüşü bırakınca yavaş yavaş yeniden kilolar geri döndü. Başarı hikayen bana yeniden başlama ve istikrarlı olma konusunda cesaret verdi. Çok teşekkürler!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.