Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Yoo ! zayıflama bandı
Pzr 24 Ağu, 2008 11:00

Pzr 24 Ağu, 2008 20:29
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba, bende aranıza yeni katıldım. kısır döngü halinde bi normal bi şişman bi zayıf olan biriyim ve artık budurm piskolojimi iyice zorlmaya başladı. 7 ay öncesine kadar gene normal kg da sayılırdım 60 civarındaydım işe başladım ve birden gene 75 oldum Sad her yöntemi denedim ilaç şurup zayıflama ürünleri ile beslenme bi diyet bantları kaldı.. onlar hakkında bana bilgi verebilicek olan var mı aranızda??? şimdiden teşekkürler

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Ağu, 2008 09:22

canım hoşgeldin.... bahsettiğin yöntemleri denemedim. ama ben biraz yediklerimize dikkat edip biraz da spor yapınca bu işin olacağı kanaatindeyim. sen işle girince çok kilo almışsın çok mu stresli işin?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 06 Eyl, 2008 19:31

Ben almıştım ama hoşuma gitmedi ve verdiğim paraya pişman oldum. Kendim spor ve diyet uyguluyorum 10 kilo verdim ama şuara bayagı iştah var kendimi bu sefer büyük bir şiddetle durdurmaya çalışıyorum. Şimdi vermekten çok almamaya çalışıyorum. inşallah beslenme düzene girdi mi tekrardan gitsin kilolar Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Kas, 2008 03:31

Selam canım.Zayıflama bandı yerine koşu bandını denemeni tavsiye ederim.Yani illa ki alacaksan bari kalıcı bir şeye harca paranı.İşe giderken 1-2 sokak önce in otobüsten, arabadan yürü mutlaka.Spor yapmadan ne yaparsan yap olmuyor. Sevgiler.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.