Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

ELAÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 20 Nis, 2007 12:06
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Tarçın'ı zaten metobolizma hızlandırmak için öneriyorlar.
Şu sakızı biri fotoğraflasa da yanlış bişi almasak arkadaşlar Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 20 Nis, 2007 17:03

merhaba ben 3gundur kullanıyorum sandaloz sakızını .Gercekten işe yarıyor iştahım sanki daha az yada ben öyle hıssedıyorum .Bu arada dıyetı boslayınca aldıgım 800gramı gerı verdım yıne 76 kılo oldum Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 20 Nis, 2007 17:28

sandalos sakızı,adı sakız ama kendi sakız gibi değil, aynı kına gibi yeşil renkli bir toz arkadaşlar.ve cidden iştaha düşman.ama hala yan etkisi var mıdır yok mudur bilmiyorum:(bişey duyan varsa bana da sölesin.bunun sonu da lida gibi olmasın.

ELAÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 22 Nis, 2007 15:56

Ya evet babylin haklı!Sonra lida gibi bişi çıkar kullanıp kullanacağımıza pişman oluruz Sad
Bilen arkadaşlar uzun süre kullanan arkadaşlar burda tecrübelerini paylaşşsınlar Wink

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 22 Nis, 2007 19:19

ewt lütfen bişi bilen varsa bizle paylaşsın.çünkü hiç bişey saglıktan daha önemli değil.benim bir arkadaşım lida kullanadı karacigeri iflas etti.ALT,AST,bilirübini falan çok yükseldi.ve o verdigi 20 kg yi fazlasıyla geri aldı.bu arada ela sen de mi kullanıyorsun?

ELAÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Nis, 2007 15:35

Yok canım ben LİDA yı sadece 4 gün kullandım ama çok kötü kaldı hafızamda .Bazılarını hemen etkilemiyor ama beni çok etkiledi hemen bıraktım.
Ya şimdi düşündüm o bu değil insana asıl lazım olan İNANÇ-AZİM-KARARLILIK...
bunlar ne eczanede ne aktarda..Hanı derler ya mutlu olunmak beklenılmez mutlu olunmak ıcın mutlu edılır.İşte bunların olması ıcın bız bu ınancı azmı kararlıgı baska ıslerde gosterelım kı bu dıyet saglıklı yasam konusunda da bıze rehber olsun.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Iıı ! (Başlık yok)
 Per 25 Eyl, 2008 14:29

yaaa yuh beya ne yeşili kardeş ne kınası.....! nasıl yalansöylüyonuz a.q ..neise sandalos sakızı: açık sarı veya beyazımsı renkli üzeri tozlu bir tabakayla kaplı kolaylıkla kırılan ve sıcakta sakız gibi yumuşayan tanelr halinde birçeşit reçine dir... yani bazılarınızın uydurduğu gibi yeşil diil. saygılarımla A.Ç

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.