Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

tunisia.gif
Iıı ! 1,5 ayda 7 kilo
Çar 02 Tem, 2008 11:00

Çar 02 Tem, 2008 14:35
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

selam arkadaşlar.aranıza yeni aktıldım. 1,5 ayda en az 5 olmak üzere 7 kilo vermek zoundayım. ben buraya hergün neler yaptığımı neler yediğimi yazacağım. belki bu şekilde motive olup diyetime dört elle sarılırım. bu site terkedlmiş , ıssız bir çöl gibi. ne yöneticisi var ne de düzenli olarak katılan birileri. ama olsun. ben kalabalıktan hoşlanmam.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 Tem, 2008 18:32

merhaba leylak ben de yeni katildim sayilir ve benim de senin gibi 1-2 ayda 7 kilo vermem lazim aslnda ben kendimi kontrol edebiliyorum ama cok yavas kilo verdigim icin nasilsa fark etmiyo diyip kisa surede eski yeme aliskanliklarima geri donuyorum bir de diyet yemek hazirlamasi cok zor geliyo ailemle kaldigim icin ve kardeslerim ne yeseler de zayif olduklari icin bana diyet yapmasi ayri bir zor geliyo tabi bir de yeni yeme krizlerim basladi tikinircasina yiyorum bugun annemin dogum gunu oldugu icin yine kendime izin verdim ama yarin insallah basliyorum istahim cok dengesiz bazi gunler 800 kalori bile cok gelirken gectigimiz hafta gunde 3000 kalori fln aldim snrm ben de her gun yediklerimi yazicam belki ise yarar sana da kolay gelsin umarim hedeflerimize ulasabiliriz...

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 Tem, 2008 21:06

arkadaslar diyetsiz kalici zayiflama basligini okumanizi tafsiye ederim
diyetlerin ise yaramadigi acikca ortada kilolar veriliyor sonrasinda iki kati aliniyor beslenme seklinizi degistirerek ve aciktiginiz yemek yiyip doydugunuz birak en akillicasi bana sorarsaniz. ama size kalmis birsey karismak istemem Wink

ne yediklerinizi vs. yazmanizi bekliyorum
birde spor yapacakmisiniz???

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.