Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 YÜRÜYÜŞ HAKKINDA
 Cum 03 Ağu, 2007 14:04
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar ben ara ara yürüyüş yapıyorum. İşyerinden eve kadar yürüyorum. Buda tam 1 saat 40 dakika sürüyor. Bu yürüyüşlerden ne kadar zamanda acaba fayda sağlarım ? Malum zayıflayınca vücut kendini salıyor. Toparlamak için en uygun spor nedir ? Bana şüle evde yapabileceğim bir fikir verin zira hem çalışan hemde 2 canavar annesiyim. Yürüyünce sanki alt beden inceliyorda üst beden yerinde sayıyor gibi geliyor gibi geliyor siz ne düşünyorsunuz ?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 03 Ağu, 2007 19:37

canım bir zamanlar diyetisyene gidiyordum bana ya yarım saat yürü yada evde yarım saat dans et demişti.. yürümek zor geliyorsa dans edebilirsin yada dahada güzeli evin müsaitse bir spor aleti alabilirsin mesela Twist Stepper..
http://www.garantialisveris.com/sporservis/str_prod.asp?storeID=3193&productID=86078 buda ürünün resmi

ben almayı düşünüyorum ama şu sıra çok harcamam oldu.. kendimi toparlıyınca bitane alcam

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Per 27 Eyl, 2007 19:45

yürüyüs cok faydali vucudu sikilastiriyor ve en önemlisi eklemler saglikli kaliyor, Ama bu sorunun bende cevabini merak ettim üst kisimda calisiyormuki???

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Mar, 2008 22:17

arkadaslar ben tam 34 kiloyu yürüyerek verdim diyetin yaninda.her tarafi calisiyor insanin bileklerim bile nasil inceldi,parmaklarim inceldi tabiki alt ve üst ayni anda gidiyor denemek isteyen iki tarafinida ölcüp yürüyüse baslasin ve sonucu görsün,benim belim 82 santimdi simdi 69 santim,kalcalar 114 dü simdi 90 gögüsler 97 simdi 87.her taraftan gidiyor inanin,suan diyetteyim,yeminliyimde ,aklima yemek gelmesin diye bende bu siteye üye olup takiliyorum iste,allah herkeze iyi zayiflamalar nasip etsin,amin

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Mar, 2008 00:37

yelizx23 demiş ki:
arkadaslar ben tam 34 kiloyu yürüyerek verdim diyetin yaninda.her tarafi calisiyor insanin bileklerim bile nasil inceldi,parmaklarim inceldi tabiki alt ve üst ayni anda gidiyor denemek isteyen iki tarafinida ölcüp yürüyüse baslasin ve sonucu görsün,benim belim 82 santimdi simdi 69 santim,kalcalar 114 dü simdi 90 gögüsler 97 simdi 87.her taraftan gidiyor inanin,suan diyetteyim,yeminliyimde ,aklima yemek gelmesin diye bende bu siteye üye olup takiliyorum iste,allah herkeze iyi zayiflamalar nasip etsin,amin

canım tebrik ederim seni, yürüyüşün ne kadar faydalı oldugunu ispatlamış oldun..
ayrıca yürüyüş mutluluk hormonunu arttırır, deneyin, psikolojinize ne kadar iyi geldiğini göreceksiniz Smile
bana çok iyi geliyor çünkü hergün en az yarım saat koşu bandımda yürüyorum çok keyifli bi spor ayrıca da sıkılaştırıyor Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Mar, 2008 09:28

bizde yapabiliriz inşallah:)

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 Tem, 2008 13:50

eger yürüyüs yapmayi sevmiyorsan
ip atlamayi öneririm sizlere o bile yürüyüsten daha fazla kalori yakiyormus Wink

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.