Cevap Gönder  

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 ELVEDA
Pzr 25 May, 2008 13:32

Pzr 25 May, 2008 02:32
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

şimdilik hoşçakalın sevgiyle kalın....

En son gulhan tarafından Pts 07 Tem, 2008 23:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 25 May, 2008 11:12

Dogru bir karar verdin gülhancim.. Cunku ben sinavlarimi verdim kafamdaki soru isaretlerini yok ettim.. Ve inan böyle daha iyi oluyor. Arada bir gönül isleri su koyuveriyordu ama onu da hallettim.. Yarınlara umudum var.. Eylülde 70 kg da olmak ve yeni ortamlarda daha güzel daha kendime güvenli girmek istiyorum.. Allah yardimcin olsun ve zihin acikligi ile dolasin... Önemli bilgileri sesinle kaydedip gece uyurken takmayi sakın unutma.. Arada bir özetle ruhunu yorgunlugunu calismalarini... Fazla durmak bagimlilik yapiyor.. Diyetisyen kontrolumde 2 hafta bir girsem benim icin kardir.. Baglanmak istemiyorum... Sevgilerrr

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 25 May, 2008 14:02

gülhanın böyle bir karar vermesi beni çok etkiledi. üzüldüm ve de cooook özleyeceğim. ama o böyle mutlu olacaksa verdiği kararın arkasındayız. sevgiyle kal cannn

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 25 May, 2008 20:08

Gulhancim cok uzuldum gitmene ya daha yeni tanismistik oysa Sad Ama biliyorum ki en iyi karari sen veririsin ders soz konusu oldumu gelecegin soz konusu demek saygi duyuyorum verdigin karara umarim istedigin gibi basarili olursun ve sakin dietini birakma olurmu arada bir hafta sonlari en azindan bi bes dk bak nete en azindan tamamen kopmamis oluruz Smile tekrar basarilar canim

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.