Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Herkese Merhaba...
Pzr 23 Mar, 2008 10:00

Pzr 23 Mar, 2008 23:22
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaslar.
Adim Perihan. Araniza yeni katildim.
Ablam diyetmax zayiflama bandindan almis. 1 yada 2 tane kullandi sonrada birakti.Geri kalan bantlari ben aldim.Yarin diyete baslayacagim.Sanirim bu yeni baslayacagim diyet birmilyonuncu diyetim Embarassed
daha onceleri çok diyet yaptim ama anlasildigi gibi hep basarisiz oldum.
Asil yardiminizi istedigim konu su...
Ablamdan bantlari aldim ama bu diyetmax'in kuçuk bir kitapçigi varmis kitapçiktada yasakli listesi ve diyet menüsü varmis kitapçigi aradik ama bulamadik.
Sizlerden ricam arkadaslar aranizda diyetmax kullanan
biri veya birileri varsa lütfen bana yardim etsin.(sadece yasakli listesini bilmemde yeterli olur)
Tesekkürler ve herkese mutluluklar.....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Not Mrb Perihan yazı kotu cıkıyor bana maıl adresımden ulasabılı
 Pts 07 Nis, 2008 16:43

Merhaba perihan ben de siteye yeni uye oldum adım aysin.Bırcok dıyet yapıp kilo veremeyenlerden biriydim bende.Ama artık degılım cunku hayatımdan yagı ve sekerı cıkardım ve sadece yesıllık ve proteıne dayalı beslendım.bu yaparken de hıc zorlanmadım.Ben senenın 6 ayı Amerıkada yasayorum.Malum orası obezıte yerı ama dıyet ımkanları da cok fazla. oradan hep 0 kalorılı zeytınyagı,yesıllıklerı rahatca yemem ıcın sekersız kalorısız ama saglıklı salata sosları ve canım cok tatlı cektıgınde yapıp yemem ıcın 0 sekerlı o karbonhıdratlı jole ve pudıngler getırıyorum ve burada satıyorum..ben bunların sayesınde kılo verdım.sebzelerımı 0 kalorı yagda sote edıp yogurtla yedımçsalatama sıcak sebzelı soslar yaptım,o kalorı yagda yumurtanın beyazıı yapıp yedım.Dısarı bıle cıksam salata sosumu yanıma alıp salatalarımı afıyetle yedım.Malum zeytınyagını bıle dıyetısyenler 1 tatlı kasıgı verıyor ama yetmıyor ustelık yesıllık yemek bır sure sonra ezıyet gelıyor.Tatlı krızlerımde ıse ya pudıngı yapıp yıyorum ya da cevız ve meyve ıle jole yapıp yıyıorum.Yanında yuruyusle bunlar bana cok guzell kılo kaybettırdı.
Ustelık hıc sıkılmadım sorun etmedım.malum once kımse ınanmadı ama dondugumde benı goren sasırdı.eger sende ıstersen sana da yollarım zaten fıyatları da hıc pahalı degıl ustelık uzun sure kullanabılıyorsun.ılk zamanlar satmak ıcın bır yerle anlasmıstım ama maalesef bu malıyetlerı artttırdı.Bense bunları hıc pahalıya satmak ıstemıyorum cunku okadar parayı ben de vermem.Ilgılenırsen bana [email protected] dan ulasabılırsın,tum sorularını cevaplarım.
Diyet banda gelince . o bantlar vucuda hormon salgılıyor ve metabolızmanı hızlandırıyor tıpkı menapoz zamanı yapıstırılan bantlar gıbı.sahsen hıc tavsıye etmem cunku hem dısardan hormon alıyorsun hem de kalp rıtmını hızlandırıyorsun ama karar senın tabıkı.
Sevgıler Aysın altun

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 yeni üye oldum arkadaş arıyorum
 Cum 11 Nis, 2008 11:16

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 28 yaşındayım ve ögretmenim kendimi bildim bileli hep bu kilolarla savaş halindeyim.3 sene önce evlendim ve şuan 1,5 yaşında bir oglum var ama dogumdan sonra hayatım tam bir çekilmez duruma geldi bu kilolardan şuan 72 kiloyum hiç bir elbise olmuyor dışarı çıkmak istemiyorum alyansımı bile takamıyorum çünkü şişko parmagıma olmuyor banada cevap yazarsanız sevinirim uyguladıgınız programlar falan hepinize şimdiden teşekürler Sad Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Nis, 2008 20:16

merhaba arkadaşlar,bende yeni üyeyim.çoğu kişinin sorunu gibi benimde tek sorunum kilo,28 yaşındayım ve 2 kızım var.üstelikte çalışmıyorum ev hanımıyım.bu kilolardan bıktım artık.ne yapacağımı bilemiyorum.95 kiloyum.sevgili papatya alyansımı bende takamıyorum.eskiden ne güzel zayıftım.istediğimi alıp giyebiliyordum ama şimdi ....bişey yapmalı arkadaşlar ömrümüzü şişko olarakmı geçirceğiz.gelin hep birlikte başlayalım.birbirimize destek olalım.çünkü hepimizin buna ihtiyacı var.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 14 Nis, 2008 18:42

merhaba arkadaşlar bende yeniyim cuma günü kayıt oldum bu siteye ve burada birbirimize yardımcı olabilecegimi düşünüyorum en azından motive anlamında
bende cuma tartıldıgımda 93 düm bugün çıktım tartıya korka titreye:D 91.7 geldim yapmış oldugum akşam yemedim ve 3 gün yürüyüş yaptım he birde ekmek yerine ögünlerimde 2 tane grisini yedim inş böle devam eder irtibatı koparmayalımSmile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.