Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Şub, 2008 22:30
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ya arkadaslar bende 19 yasindayim. omrum bu kilo problemleriyle gecti artik biktim... kendimden nefret ediyorum diyete basladim ama bu iki gunden beri asiri cok yemek yiyorum.... 1 ay icinde ispanyaya gidecegim ve benim 12 kilo vermem lazim ama yardima cok ihtiyacim var hemde coooook... kendimi guzel bulmuyorum herkese cirkin oldugumu diyorum ama bi yandanda dusunuyorum benim digerlerinden ne farkim var burda cok kisi kilo vermis... bizde el ele verip kurtulalim arkadaslar bu kilolardan.... msn adresim [email protected] eklemek isteyenler eklesin ve birbirimize destek olalim....allah herkesin yardimcisi olsun....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 16 Mar, 2008 18:57

merhaba bende aranıza katılmak istiyorum Laughing ben 70 kiloydayım ve yaza merhaba derken kilolarımdan kurtulmuş olmak istiyorum yaklaşık 15-20 kilo kadar Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 16 Mar, 2008 18:57

merhaba bende aranıza katılmak istiyorum Laughing ben 70 kiloydayım ve yaza merhaba derken kilolarımdan kurtulmuş olmak istiyorum yaklaşık 15-20 kilo kadar Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 merhaba
 Çar 09 Nis, 2008 14:35

canım ben 86 kiloyum bir aydır uğraşıyorum veremedim yürüyorum yediklerime çok dikkat ediyorum vazgeçmeyi inşallah hiç düşünmüyorum birbirimize destek olalım ben beşli çay içiyorum

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 11 Nis, 2008 17:01

arkadaşlar hepinize merhaba
Ben de çok uzun zamandır hep bu kilo problemleriyle uğraşıyorm 82 kiloyum ve 74 kiloya inmeme lazım en azından ama artık bayagı bi sıkıcı olmaya basladı gecen sene bayagı bir yola girmiştim sonra daha fazla vereyim derken daha da çok kilo aldım
ama artık vazgeçmek istemiyorum msn adresim [email protected]
birbirimizi motive ederek, takip ederek daha çabuk başarıya ulaşabileceğimizi düşünüyorum. Buyrun birbrimizi iyiye teşvik edelim...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.