Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ne zamana kadar diyet yapacağız?
 Çar 02 Nis, 2008 15:13
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Laughing
Arkadaşlar merhaba,
Ben diyete fazla inanmayanlardanım.Asya ülkelerindeki insanlara bir bakın geneli zayıftır.Bunun nedeni diyet yaptıklarından değil,yaşam felsefelerinden kaynaklanıyor.
Disiplinli yaşam,aslında çoğunuzun yaptığı birşey;sabah erken kalkıp işe gidiyorsunuz veya eşinizi,çocuğunuzu geçiriyorsunuz.Rutin işlerinizi yapıyor ve belli saatte yatıyorsunuz.
İşte yeme düzeninizi de bu disipline uydurursanız iş bitiyor.
Hep yapmak isteyip de yapamadıklarımızdan yakınırız ama bir türlü tamamlayamayız onları.
Karar verelim ve o karara sadık kalalım.Desteğe gerek yok zira herkes bu süreçte size bilinçli veya bilinçsiz köstek olacaktır.
size gün gün diyetsiz ama düzenli yiyerek neler yaptığımı yazmaya çalışacağım.
3 ayda 15 kilo verdim,bu ara evlilikle biraz durakladım ama tekrar sistemime başlıyorum.
Desteğiniz ve ilginiz için teşekkür ederim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 Nis, 2008 16:56
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Bencede herkes kendine uygun bi şekilde yemesine dikkat etmeli. Herkese aynı kalıplarda düzenlenen diet programları etkili olmaz. Başarılar diliyorum hepimize:)

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.